Z Star (Z-710) - ruční odšťavňovač

Z Star (Z-710) - ruční odšťavňovač

ATN04
Skladem u dodavatele
5 290,00 CZK

Vypočítať náklady za doručenie

Z-Star je robustním a praktickým manuálním odšťavovačem, který díky univerzalitě a jednoduché obsluze vítězí v kategorii ručních odšťavňovačů nad svými oponenty. Ze všech testovaných ručních odšťavňovačů vychází Z Star jako nejpraktičtější.

Tento ruční přístroj pracuje na principu otočného šneku a klasického integrovaného síta. Otáčením hřídele pomalu a šetrně lisuje suroviny, ze kterých se tak získá opravdu maximum. Takto připravené zelené šťávy jsou všeobecně považované za nejhodnotnější, díky vysokému obsahu minerálů.

Ruční odšťavňovač Z-Star je zkonstruován obdobně jako elektrické odšťavňovače a proto si kromě obilné trávy a listů dokáže poradit i s běžným ovocem a zeleninou.
Ostatní ruční odšťavňovače se o to sice také statečně pokoušejí, ale dle našeho testu odšťavňovačů to Z Star skutečně umí. Dlouhá klika usnadňuje práci, takže i na nepoddajné suroviny není třeba vynakládat tolik úsilí. Z Star posunul design ručního odšťavňovače do 21. století a vytvořil kompaktní a uživatelsky příjemný produkt. Z nabídky ručních strojků mu bezesporu patří prvenství. 

VHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny, jablka, mrkev, citrusové plody...

NEVHODNÝ NA:
větší množství bobulovin...

 

Parametry produktu
Rozměry 49,5 x 33 x 12,7 cm
Hmotnost 3 kg
Barva kombinace zelené, stříbrné a kouřové
Způsob odšťavňování jednohřídelový ruční lis
Prodloužená záruka 2 roky
Tribest
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.