Úvodná stránka

Aktívne filtre

Cytovital renove 50ml
Out of stock
Kosmetika, balzámy, masti

Cytovital renove 50ml

EN077
516,00 CZK
Cytovital renove je přírodní pleťový krém. Obsahuje bylinný extrakt, termální vodu, kvalitní rostlinné oleje a přírodní parfém pro zralou pleť se sklonem k tvorbě vrásek napomáhá obnově dermálních buněk zlepšuje elasticitu pokožky podporuje její mladistvý vzhled vhodný jako denní i noční krém
Změkčovač vody
Product available with different options
Praní

Změkčovač vody

TV064
149,00 CZK
Slouží k úpravě tvrdosti vody a tím ke zlepšení výsledků praní.
Anastasia - 1. časť
  • Znížená cena / -11,00 CZK
Available
Anastasia

Anastasia - 1. díl

ZC001
219,00 CZK 230,00 CZK
V první knize mladá poustevnice Anastasia odpovídá na řadu otázek týkajících se zdravého způsobu života, šťastného vztahu mezi mužem a ženou, početí a výchovy dětí. Zároveň poskytuje užitečné rady v oblasti zahrádkaření a ekologie, které jsou geniální svou jednoduchostí.
Flavocel 150 tbl.
Out of stock
Další stravní doplňky

Flavocel 150 tbl.

EN013
454,00 CZK
Produkt vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišku (135 mg), obohaceného o vitamin C (200 mg) a o speciální směs éterických olejů.
Trojčlennost a svoboda člověka
Available
Tajné dějiny, Kultura, Umění

Trojčlennost a svoboda člověka

FB039
168,00 CZK
Autor knihy Michael Rist se narodil 21. února 1927 ve Stuttgartu v rodině architekta, absolvoval studia stavitelství a filosofie, během studií sedmiletý kurz o „filosofii svobody“ Rudolfa Steinera vedený Herbertem Witzenmannem. Po studiích vyučoval ve waldorfské škole v německém Kasselu, poté působil v zemědělském výzkumu. 
Caralotion
Out of stock
Kosmetika, balzámy, masti

Caralotion 200ml - tělové mléko

EN080
231,00 CZK
Caralotion je bioinformační hydratační přípravek s výrazným regeneračním efektem na pokožku celého těla. Má silné antioxidační účinky, lehce se dávkuje a roztírá. Mléko obsahuje přirozenou paletu minerálů a solí z třetihorní mořské vody vřídla Podhájská, které pokožku prohřívají, vyživují a chrání.
Grepofit drops 30ml
Out of stock
Další stravní doplňky

Grepofit drops 30ml

EN052
340,00 CZK
Grepofit drops obsahuje lihový extrakt z grapefruitu, echinacey, ibišku súdánského a šalvěje lékařské. Výhodou je rychlá vstřebatelnost s okamžitým nástupem účinku. Působí již od prvního kontaktu v dutině ústní a krku.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.