Zdraví, Výživa

Aktívne filtre

Jak se dělá pandemie
Available
Zdraví, Výživa

Jak se dělá pandemie

PA011
130,00 CZK
Považujete za možné nebo alespoň za myslitelné, že závislost na hospodářských lobbyistech, nadnárodních koncernech a mocenských uskupeních existuje nejen v politice, nýbrž i ve vědě a medicíně? Dovedete si představit, že jsou potlačovány nové poznatky vědy ke škodě zdravých i nemocných, jakmile se ocitnou mocenské zájmy v nebezpečí?
Krystaly síly - léčba energet. křišťálem
  • Znížená cena / -7%
Available
Zdraví, Výživa

Krystaly síly

FON003
323,64 CZK 348,00 CZK
Masážní techniky
  • Znížená cena / -49,80 CZK
Available
Zdraví, Výživa

Masážní techniky

FON039
448,20 CZK 498,00 CZK
Biokuchařka
  • Znížená cena / -64,35 CZK
Available
Zdraví, Výživa

Biokuchařka

GRA02
364,65 CZK 429,00 CZK
Thomas Thielemann, šéfkuchař ve "Wirtshaus zum Herrmannsdorfer Schweinsbräu" v Glonnu u Mnichova, představuje bohatství prosté, přírodní kuchyně na bázi biopotravin. Klade zejména velký důraz na to, aby se pokrmy připravovaly rychle a nebyly příliš nákladné. Jeho recepty jsou srozumitelné, přehledné a doprovázejí je praktické tipy, aby se příprava...
Doba jedová 5 - Geneticky modifikované potraviny
Available
339,00 CZK
Kniha zpochybňuje tvrzení biotechnologického průmyslu, že geneticky modifikované (GM) potraviny jsou bezpečné. Předkládá téměř čtyřicet zdravotních rizik, které tyto potraviny, konzumované Američany každý den, představují.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.