Imunitní systém

Imunita v imunologii označuje schopnost organismu bránit se proti antigenům pocházejícím jak z vnějšího prostředí, tak z prostředí z pohledu organismu vnitřního. V praxi se antigeny myslí zejména buňky patogenních organizmů, viry či třeba nádorové buňky. Imunita spouští imunitní odpověď vůči těmto a dalším vyjmenovaným strukturám a vyznačuje se jí nejen člověk, ale do jisté míry i ostatní živočichové či rostliny, ale u živočichů je nejrozvinutější a řídí ji tzv. imunitní systém. V užším slova smyslu znamená termín „imunita“ naprostou odolnost organismu proti chorobě („imunní jedinec“).
Cytosan single 90 ks
Vypredané
Unikátní přírodní zdroje

Cytosan 90ks

Energy
EN019
997,00 Kč
0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Cytosan je širokospektrální bioinformační regenerační přípravek obsahující vyváženou směs lignohumátu draselného, kyseliny jantarové a silymarinu. Huminové látky jsou specifickou skupinou vysokomolekulárních a nízkomolekulárních látek, jejichž struktury vykazují vysokou povrchovou aktivitu sorpční, chelátotvornou a iontově výměnnou.
Flavocel 150 tbl.
Vypredané
Další stravní doplňky

Flavocel 150 tbl.

Energy
EN013
454,00 Kč
0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Produkt vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišku (135 mg), obohaceného o vitamin C (200 mg) a o speciální směs éterických olejů.
Vironal 30ml
Vypredané
Pentagram - bylinné koncentráty

Vironal 30ml

Energy
EN005
512,00 Kč
0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Ovlivňuje především dráhu plic, tlustého a tenkého střeva a sleziny.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookies - viac informácií.