Skeletin
Skeletin

Skeletin 135 tbl.

EN011
Vypredané
24,52 €

Množstvo Jednotková cena Ušetríte
3 19,96 € 13,68 €
 

Skeletin pomáhá chránit a regenerovat kloubní chrupavky, působí proti zánětu, bolesti a loupání v kloubech. Díky svému ojedinělému složení podporuje také růst kostní hmoty v mládí a zpomaluje její ubývání ve stáří a po menopauze. Působí na všechny pojivové tkáně, nejen na chrupavku a kost, ale zlepšuje také pružnost svalů, šlach a kůže, podporuje pevnost nehtů a má vliv na omlazení pokožky.


Podrobné informace:

Skeletin je bioinformační přípravek s obsahem sépiové kosti, kolagenu, rybího oleje, šípkového a kopřivového výtažku a manganu.

Použití:
Účinky této mimořádné kombinace přírodních látek se uplatní zejména při kloubních onemocněních (artróza, artritida, revmatismus a dna). Zmírňuje loupání a bolesti v kloubech neboť ochraňuje kloubní chrupavky a podporuje jejich regeneraci. Účinně působí proti kloubním zánětům. Skeletin také podporuje růst kostí a jejich dostatečnou mineralizaci, čímž příznivě ovlivňuje budování kostní hmoty v růstovém období a zpomaluje její ubývání v pozdějším věku (zvláště po menopauze). Působí preventivně proti vzniku osteomalacie a osteoporózy. Účinky Skeletinu se projeví také na zlepšení kvality vlasů, nehtů a elasticity pokožky. Nezanedbatelné je také působení Skeletinu proti vzniku zubního kazu.

Kdy užívat Skeletin:
• při bolestech kloubů a páteře z důvodu opotřebení a/nebo zánětu
• při nadměrném zatěžování kloubů sportem nebo vysokou tělesnou hmotností
• v růstovém období
• v období po menopauze a ve stáří pro zpomalení úbytku kostní hmoty
• v těhotenství pro podpoření zdravého vývoje kostry dítěte
• při zvýšené lomivosti nehtů, vypadávání vlasů a povadlé pokožce

Složení:

Sépiová kost
Podporuje činnost ledvin a je zdrojem biologicky dostupných minerálních látek (Ca a Mg) důležitých pro stavbu kostí.

Kolagen
Chrání a regeneruje kloubní chrupavky, zlepšuje kvalitu všech pojivových tkání – šlachy, vazy, kosti a kůže.

Rybí olej
Je zdrojem vitaminu A, D a nenasycených mastných kyselin. Má protizánětlivé účinky a podporuje dobrý stav kostí a kůže.

Šípkový extrakt
Je zdrojem řady vitamínů (A, K, B, E), především však přírodního vitamínu C. Podporuje regeneraci chrupavek a chrání je před poškozením toxickými vlivy.

Kopřiva dvoudomá
Je zdrojem chlorofylu, celé řady vitamínů (B, K, E, C) a minerálních látek (Si, Fe, P, Ca, Mg,…). Pročišťuje krev a lymfu a má silné protirevmatické účinky.

Mangan
Účastní se stavby chrupavek a kostí, podporuje proces hojení a snižuje bolestivost. Je nezbytný pro bezproblémový vývoj kostry plodu.

Doporučené dávkování : 1 kapsle 1-3x denně

Množství : 180 kapslí

Energy
No reviews

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookies - viac informácií.