Cedrový olej s pryskyřicí cedru 100ml - expirováno

Polštář z měkkých slupek sibiřského cedru

ZCR038
Nicht auf Lager
1.680,00 Kč
steuerfrei
Polštář

Calculate Delivery Cost
 

Polštář je vyroben z bavlněné látky a naplněn blánami z jader cedrových ořechů, jenž byly podrobeny důkladnému čištění. Polštář je hypoalergenní a nehromadí/neakumuluje žádnou statickou elektřinu, nemá žádné kontraindikace.

Polštář má zjevný ortopedický efekt a výbornou tvarovou paměť, přičemž svaly jsou uvolněné, krční páteř je rovná, dýchání je volné. Přírodní plnivo z jádrových blan cedrových ořechů naplňuje prostor okolo spící osoby jemnou cedrovou vůní, která přispívá k hlubšímu a klidnějšímu spánku.

Polštář nevyžaduje speciální údržbu. Vyměnitelný povlak na polštář se zipem lze podle potřeby sundat a vyprat. Polštář je možné sušit na přímém slunci. Doba použitelnosti není omezena. Po celou dobu používáníí si náplň zachovává všechny své prospěšné vlastnosti a uvolňuje kladný energetický potenciál.

Tip: Před spaním je vhodné aromatizovat místnost, kde spíte některým esenciálním olejem jehličnanu - např: cedru sibiřského:) (z jehličí, šišky, pryskyřice). Použijte mističku na odpařování oleje nebo kápněte pár kapek na vatu a nechte působit přes noc.

Velikost polštáře: 60 x 50 cm

No reviews

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...

Product added to wishlist
Product added to compare.

Diese Website verwendet Cookies. Weiter diese Webseite sehen, stimmen Sie zu, Cookies zu unserer Verwendung von - Mehr Informationen.