Cedrový olej s pryskyřicí cedru 100ml - expirováno
Cedrový olej s pryskyřicí cedru 100ml - expirováno

Polštář s měkkými slupkami sibiřského cedru 50x60

ZCR038
Vyprodáno
58,59 €

 

Polštář je vyroben z bavlněné látky a naplněn blánami z jader cedrových ořechů, jenž byly podrobeny důkladnému čištění. Polštář je hypoalergenní a nehromadí/neakumuluje žádnou statickou elektřinu, nemá žádné kontraindikace.

Polštář má zjevný ortopedický efekt a výbornou tvarovou paměť, přičemž svaly jsou uvolněné, krční páteř je rovná, dýchání je volné. Přírodní plnivo z jádrových blan cedrových ořechů naplňuje prostor okolo spící osoby jemnou cedrovou vůní, která přispívá k hlubšímu a klidnějšímu spánku.

Polštář nevyžaduje speciální údržbu. Vyměnitelný povlak na polštář se zipem lze podle potřeby sundat a vyprat. Polštář je možné sušit na přímém slunci. Doba použitelnosti není omezena. Po celou dobu používáníí si náplň zachovává všechny své prospěšné vlastnosti a uvolňuje kladný energetický potenciál.

Tip: Před spaním je vhodné aromatizovat místnost, kde spíte některým esenciálním olejem jehličnanu - např: cedru sibiřského:) (z jehličí, šišky, pryskyřice). Použijte mističku na odpařování oleje nebo kápněte pár kapek na vatu a nechte působit přes noc.

Velikost polštáře: 60 x 50 cm

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.