Fytominerál
Fytominerál

Fytominerál 100ml

EN023
Vyprodáno
24,81 €

Fytomineral obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok více než 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě, jejichž vstřebatelnost je98 %.

 

Fytominerál obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok více než 60 prvků periodické soustavy v přírodní formě. Využitelnost minerálů v koloidní formě je 98 %. Minerální látky pomáhají tělu udržet optimální bioenergetickou rovnováhu, zvyšují využitelnost vitaminů, pomáhají regulovat činnost endokrinního systému, účastní se syntézy enzymů a DNA. Celá řada prvků Fytomineralu působí jako antioxidační složka proti volným radikálům. Koloidní minerály působí v organismu detoxikačně.


Podrobné informace:

Na lidský organismus působí bioinformační přípravky firmy Energy v několika úrovních současně. Zatímco účinné látky ovlivňují přímo orgány a pochody v našem těle, informační složky prostřednictvím biorezonance ruší příčinu onemocnění v informačním poli.

Fytominerál je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem. Ovlivňuje především energetickou dráhu tří zářičů, ústřední, sleziny, žaludku, jater, žlučníku, močového měchýře, dráhu pojivovou a celou řadu různých spojnic, bočních větví, šlachosvalových drah, včetně dráhy početí a řídící. Nepřímo přes energetické dráhy a přímo přes výživu buněk ovlivňuje prakticky všechna důležitá centra našeho těla.

Fytominerál obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok více než 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě. Je vyroben z rostlin, které rostly na naší zemi před 100 milióny let. Jedna lahvička koncentrátu koloidních minerálů dokáže nahradit desítky různých balení s minerály běžně dostupnými na trhu. Koloidních minerálů potřebuje tělo méně a může si vybrat, které potřebuje.

Jaké jsou rozdíly mezi koloidními minerály z rostlin a ostatními formami minerálů:

Rostliny obsahují prvky v přírodní formě. Tyto minerály jsou nejlépe přijatelné pro buňky člověka, živočichů a rostlin. Jejich využitelnost je až 98 %. Jen pro zajímavost: Klasická forma minerálů, jak se vyskytuje na trhu například v podobě mletého dolomitu s obsahem magnézia a kalcia, je využitelná pouze ze 4–5 %. Dokonalejší přípravky s chelátovými vazbami mají využitelnost asi 45 %. Z toho vyplývá, že minerály z rostlin jsou nejlépe využitelné. Celá řada prvků Fytominerálu působí jako antioxidační složka proti volným radikálům. Nyní znáte pravdu a můžete se rozhodnout, jakou formu minerálů pro příště zvolíte.

Co to je koloidní forma

Mikroorganismy v půdě přeměňují anorganické částice minerálů do formy použitelné pro rostliny. Rostliny absorbují tyto minerály svým kořenovým systémem a procesem fotosyntézy je obracejí do organické koloidní formy. Rostlinou získávaný koloidní minerál je tvořen ultramalými částicemi o průměru 0,0001 mikronu. Mají tedy velikost 1/600 červené krevní buňky. Koloidní minerální komplexy obsažené v rostlinách pomáhají tělu udržet perfektní bioelektrickou rovnováhu. Ta je základem pro dobré zdraví a dlouhý život. Tyto mikroskopické koloidní komplexy jsou tělem snadno využívány. Dále zvyšují využitelnost vitaminů a ostatních látek potřebných pro výživu člověka. Právě pro svou vysokou využitelnost stačí, aby byly tyto koloidní formy minerálů obsaženy v přípravku v malých množstvích.

Enzymy jsou v těle produkovány pouze za přítomnosti koloidních stopových minerálů. Koloidní minerály a stopové prvky jsou buď základní částí každého enzymu, nebo s nimi vzájemně působí. Koloidní minerály také napomáhají regulovat hormonální činnost endokrinního systému těla a hrají důležitou roli při syntéze DNA.

Zajímavou a důležitou vlastností koloidních minerálů z rostlin je jejich vytěsňovací (nahrazovací) funkce. Např. koloidní Nikl – Ni , Baryum – Ba , Hliník – Al, Stroncium – Sr a další prvky Mendělejevovy soustavy v koloidní formě dokáží vytěsnit (vyloučit) z těla odpadní (toxickou) formu toho samého prvku. Znamená to, že koloidní minerály působí v lidském organismu detoxikačně. Významné práce v oblasti koloidní chemie představil lékařské vědě již před několika lety Dr. Joel D. Walach, D. V. M., N. D., M. S., který byl za svou práci Úžasné vlastnosti koloidních minerálů nominován v roce 1991 na Nobelovu cenu. Známý německý biofyzik Dr. Pop prokázal, že prehistorické rostlinné deriváty koloidních minerálů jsou naprosto netoxické a zvyšují energetický výkon buněk. Bakteriolog Dr. Frederick S. Macy na sobě demonstroval jejich netoxičnost. Při ukázkách pil bez jakýchkoliv následků roztoky koloidních prvků, které jsou za normálního (nekoloidního) stavu toxické. V této formě jsou dokonce i prospěšné.

Užíváním nevhodné formy minerálů dochází k ukládání odpadních prvků v těle, což má za následek různá poškození životně důležitých funkcí a předčasné stárnutí.

Naopak koloidní formou prvků z Fytominerálu a pomocí bioinformací se tělo začne zbavovat nepotřebných úložišť a nastartuje hloubkovou regeneraci.

Koloidní minerály a cukrovka:

Cukrovka je velmi rozšířené onemocnění, s nímž je spjato mnoho dalších komplikací.

Fytominerál obsahuje v přírodní formě potřebné prvky pro diabetiky, jako například vanad, chróm, mangan, zinek. Urychlují spolu s bioinformacemi regeneraci slinivky. Při cukrovce začněte užívat Fytominerál, k tomu pijte čaj z kořene pampelišky nebo borůvkových listů.

Podle výzkumů Vancouverské univerzity v Britské Kolumbii je vanad sám o sobě schopen nahradit postupně během 4–6 měsíců potřebu užívání inzulínu. Proto je dobré užívat Fytominerál, kde je vanad obsažen spolu s dalšími potřebnými minerály.

Další použití Fytominerálu – sport, kosmetika, rostliny, zvířata

 • Fytominerál nám poslouží jako koncentrát pro přípravu skvělé minerální vody s přírodní formou minerálů, kterou v obchodě určitě nekoupíte. Stačí 15 kapek do půl litru kvalitní vody.
 • Po fyzické zátěži a tréninku si každý sportovec může připravit iontový nápoj, když si do sklenice vody přimíchá 15kapek koloidních minerálů. Zlepší se regenerace, růst svalů a využití vitaminů.
 • Fytominerál můžete použít jako ideální přípravek pro výživu rostlin. Do jednoho litru dejte 4 kapky koncentrátu a máte výživu pro rostliny.
 • Regenerace vlasů – do půl litru 15 kapek a po umytí touto minerální vodou provlhčete vaše vlasy a vlasovou pokožku.
 • Regenerace nehtů – po každém odlakování nebo při lomivosti a špatné kvalitě nehtů aplikujte koncentrovaný roztok koloidních minerálů na každý nehet. Oživíte tak jejich vzhled a strukturu.
 • Regenerace pleti – přidáním 15kapek do půl litru vody získáte minerální vodu pro unavenou pleť. Můžete tak zevně působit i na různé druhy vyrážek a ekzémů, pokud nesnášíte na kůži nic jiného než čistou vodu. 3x denně potřete postižená místa. Vodu si připravujte vždy čerstvou. Pokud si Fytominerál přidáte do různých krémů a masek, rozhodně tím nic nezkazíte, pouze vylepšíte.
 • Svým domácím miláčkům můžete minerály přidat do pití. Do 100 ml vody stačí 2 kapky Fytominerálu.
 • Fytominerál můžete použít jako dokonalou minerální výživu při různých onemocněních. Lze jej užívat spolu s dalšími přípravky třeba i při virových infekcích, při nedostatku životní energie, snížené imunitě, stresech, při únavě, cukrovce a různých poruchách slinivky, jater, střev a ledvin, při křečových žilách, při oslabení zraku, ekzémech a různých vyrážkách, pro regeneraci a oživení celého těla, kostí, zubů, vlasů, nehtů. Rovněž jej doporučujeme při všech orgánových poruchách, osteoporóze a pro vyšší obsah hořčíku též při poruchách centrálního nervového systému, pro výživu svalů, při špatné krvetvorbě, onkologických onemocněních, pro aktivaci hormonálního systému, regeneraci buněk, lepší funkci mozku, pro využití vitaminů a detoxikaci. Jako antioxidant působí proti volným radikálům a předčasnému stárnutí. Fytominerál užíváme pro zdravý a dlouhý život.

Regenerační postup a dávkování

Obsah: 100 ml, což je přibližně 30 denních dávek.

Před použitím protřepejte.

Děti 3–12 let: přibližně 15kapek 2x denně.
Od 12 let až dospělí: přibližně 15kapek 3x denně.
Příprava minerální vody: 15 kapek do 1/2 litru vody
Regenerace vlasů: 15 kapek do 1/2 litru vody

Dětem do tří let se nedoporučuje.
Vhodné pro diabetiky.

Denní dávku koloidních minerálů zamíchejte ve sklenici vody a vypijte pokud možno po jídle.

Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza.

Doba použitelnosti je bez omezení, případný sediment není na závadu.

Při přechodném zhoršení snižte dávkování na minimum a dávkujte po kapkách i v delších intervalech než jeden den. Po zlepšení opět zvýšíme dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění.

Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce!!!

Naleziště koloidních minerálů, kde před milióny let rostl deštný prales. Dnes jsou minerální pozůstatky deštného pralesa těženy originálním způsobem, mokrou cestou. Surovina se koncentruje na požadovanou hustotu. V konečné fázi projde řadou speciálních filtrů, které propustí pouze koloidní minerály. Získá se tak silný koncentrát v sterilní tekuté formě.

Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z Centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými výjimečnými uzdravovacími vlastnostmi.

Zajímavé poznatky o koloidních minerálech

Hliník: Má pozitivní vliv při Alzheimerově nemoci. Naopak je podezření, že jeho metalická forma způsobuje stárnutí mozku.

Arsen: Je nezbytný pro vývoj a růst novorozenců. V metalické formě jde o jed.

Vápník: Je důležitý pro stavbu silných kostí a svalů. Odstraňuje svalové křeče. Pomáhá regulovat činnost srdce a přenos nervových impulzů.

Hořčík: Je životně důležitý pro činnost enzymů, udržování elektrického potenciálu mezi nervy a svalovými membránami. Vyrovnává pH a napomáhá asimilaci vápníku a draslíku. Je klíčovým minerálem pro činnost srdce a karbohydrátový a minerálový metabolismus.

Chróm a vanad: Jejich nedostatek se projeví jako neuhasitelná chuť na sladké, neboť máte nízký obsah cukru v krvi. Trvá-li tento stav dlouho, může se později změnit v cukrovku. Chróm je nezbytný při využití krevního cukru (glukózy) pro tvorbu energie. Vanad je základním materiálem ovlivňujícím tukový metabolismus. Významně se podílí na ochraně těla před nemocemi srdce a rakovinou. Pomáhá přestavět pankreatické tkáně poškozené nedostatkem chrómu a vanadu.

Měď: Nedostatek způsobuje sníženou elasticitu kůže a tkání, vrásky, šedivění, anémii, degeneraci nervů, kosterní a reprodukční a další defekty, zeslabení cév, křečové žíly. Vliv na elasticitu tkání byl několikrát laboratorně prokázán.

Cín: Nedostatek se projevuje zhoršením sluchu a u mužů padáním vlasů (pokud nejde o genetickou záležitost). Je důležitý pro mnoho bioelektrických funkcí a pro růst vlasů. Zlepšuje činnost imunitního systému a reflexy.

Bór: Nedostatkem ztratí vaše tělo schopnost udržet vápník v kostech a ty se začnou odvápňovat. Pomáhá udržovat správnou hladinu estrogenu u žen a testosteronu u mužů. Je nepostradatelným prvkem v době menopauzy.

Zinek: První známkou nedostatku zinku je ztráta chuti a čichu.

Křemík: Zlepšuje vaziva, kůži, vlasy, nehty, pomáhá při hojení ran a zajišťuje pružnost tkání.

Chlór: Koloidně vázaný je odpovědný za napětí tkání a podporuje játra v detoxikaci.

Fosfor: Dodává sílu a energii, je důležitou součástí kostí.

Železo: Je potřebné pro tvorbu červeného krevního barviva – hemoglobinu. Účastní se přenosu kyslíku z plic do celého těla. Koloidní železo není jedovaté a pomůže nám zbavit se nebezpečné odpadní formy.

Selen: Je důležitou posilou imunitního systému. Spolu se zinkem ochraňuje tělo před rakovinou.

Složení: mg/l (ppm)

 • Hořčík 2000
 • Hliník 870
 • Draslík 600
 • Vápník 300
 • Železo 300
 • Síra 300
 • Sodík 300
 • Křemík 10
 • Chlór 60
 • Fosfor 30
 • Mangan 20
 • Lithium 5
 • Praseodym <10
 • Neodym <10
 • Zinek 6
 • Tellur <5
 • Wolfram <5
 • Thorium <5
 • Cer <5
 • Stroncium 4
 • Měď 4
 • Rubidium 4
 • Nikl 2
 • Galium 1
 • Molybden 1
 • Hafnium 1
 • Europium 1
 • Terbium 1
 • Kobalt 1
 • Niob 1
 • Iridium 1
 • Dysprosium 1
 • Skandium 1
 • Zirkonium 1
 • Samarium 1
 • Erbium 1
 • Chróm 0,8
 • Bór 0,8
 • Bismut 0,5
 • Palladium 0,5
 • Rhodium 0,5
 • Lanthan 0,5
 • Germanium 0,5
 • Vanad 0,5
 • Cesium 0,05
 • Platina 0,5
 • Ruthenium 0,5
 • Gadolinium 0,5
 • Thalium 0,05
 • Indium 0,5
 • Baryum 0,02
 • Osmium 0,5
 • Rhenium 0,5
 • Holmium 0,5
 • Yterbium 0,5
 • Antimon 0,3
 • Zlato 0,3
 • Selen 0,2
 • Ytrium 0,1
 • Stříbro 0,1
 • Lutecium 0,1
 • Berylium 0,1
 • Titan 0,1

Fytominerál je 100% přírodní produkt a jednotlivé obsahy prvků mohou kolísat.

Produktová dokumentace

Energy
No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.