Bylinné čaje

Upozornění: Byliny jsou balené v zipovém sáčku z alufolie, díky níž jsou chráněné před oxidací a ztrátou účinnosti. Po otevření je proto uchovávejte v původním balení. Jedná se o vysoce léčivé byliny, v podstatě přírodní všeléky, které mají velmi silný účinek a proto je třeba dát pozor na způsob jejich užívání a neopomíjet kontraindikace. Dlouhodobé užívání těchto čajů je možné jen při zdravotních potížích. Jako prevenci užívejte pouze krátkodobě.
Bylinné čaje

Lapacho 105g

Energy
EN058
189,00 Kč
0 1 2 3 4 0 Recenze(í) 
Lapacho je čaj z vnitřní kůry stromu Tabebuia serratifolia, pocházejícího z amazonských oblastí Jižní Ameriky, nazývaný též nápoj Inků.
Bylinné čaje

Chanca Piedra 105g

Energy
EN059
189,00 Kč
0 1 2 3 4 0 Recenze(í) 
Chanca Piedra (Phyllanthus nirruri) se vyskytuje v deštných pralesech tropických oblastí obou polokoulí. Jeho původní název Chanca piedra se dá nejlépe přeložit jako lomikámen a domorodými obyvateli byl využíván jako prostředek při potížích se žlučovými a ledvinovými kameny.
Bylinné čaje

Lycium chinense 105g

Energy
EN060
134,00 Kč
0 1 2 3 4 0 Recenze(í) 
Lycium chinense (Kustovnice čínská) je již po staletí v tradiční čínské medicíně považována za nenahraditelnou rostlinu. Je bohatým zdrojem aminokyselin, vitaminů a minerálů a zejména karotenoidů, nejvíce ze všech známých potravin na světě.
Bylinné čaje

Uncaria tomentosa 105g

Energy
EN061
134,00 Kč
0 1 2 3 4 0 Recenze(í) 
Uncaria tomentosa (Vilcacora – kočičí dráp) je jednou z nejznámějších léčivých rostlin pocházejících z oblasti peruánských And. Původními obyvateli Peru byla tato rostlina uctívána a pro své pozoruhodné vlastnosti pojmenována vilcacora, což v jazyku kečua znamená svatá rostlina. Vilcacora obsahuje velké množství alkaloidů, sterolů, aminoglykosidů,...
Bylinné čaje

Smilax officinalis 105g

Energy
EN062
189,00 Kč
0 1 2 3 4 0 Recenze(í) 
Smilax officinalis (Smilax lékařský) pochází z oblasti Střední Ameriky a západní Indie. Obsahuje zejména steroidní saponiny, glykosidy, mitraphylin, rhynchophyllin, hirsutin. Dále vápník, měď, železo, jód, mangan, draslík, křemík, sodík a síru, vitamin A, C, D a skupinu vitaminů B. Harmonizuje meridián ledvin a močového měchýře.
Bylinné čaje

Tribulus Terrestris 105g

Energy
EN063
189,00 Kč
0 1 2 3 4 0 Recenze(í) 
Kotvičník zemní díky obsahu přírodních steroidních látek (fytosterolů) stimuluje v těle tvorbu testosteronu a estrogenu.
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.