Co s doktorem

Nakladatelství Fontána

FON006

Neues Produkt

Co s doktorem Expand

Achtung: Letzte verfügbare Teile!

168 Kč

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels Sie bis zu 16 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 16 Punkte die in einen Gutschein im Wert von umgerechnet werden können 2 Kč.

Spend 2 500 Kč more and get Free Shipping!
Berechnen Sie die Versandkosten

Titul: Co s doktorem

Podtitul: Cesta etikoterapie
Autor: Vladimír Vogeltanz
1997, první vydání
138 stran
ISBN 80-86179-01-X, pevná vazba

Od tušení k vědění, od operací těla k operacím duše – tak by se dala nazvat životní pouť autora této knihy, která je vlastně jakousi „zprávou ze studijní cesty“.
Po patnácti letech strávených na operačních sálech a ambulancích nemocnic odchází MUDr. Vogeltanz z medicíny proto, aby se mohl plně věnovat ETIKOTERAPII – skutečnému uzdravování nemocných.
„Léčba čistě hmotnými prostředky, jako jsou chemické léky, je jen plýtváním penězi a časem, neboť se s podstatou nemoci zcela míjí. Ke skutečnému a trvalému uzdravení tak nemůže dojít. Není-li pochopen význam onemocnění v životě člověka, nejenže takové léčení nepomáhá, ale může dokonce i škodit.
Etikoterapie se snaží v životě nemocného najít místo, kde se odklonil od vesmírného řádu věcí, od zákona lásky a jednoty. Je-li nalezeno a odstraněno ono blokující přesvědčení a změněn způsob života, může dojít ke skutečnému uzdravení v duchu, a tím i k vymizení hmotných příznaků v těle.“

Eigene Bewertung verfassen

Accept

Diese Seite verwendet Cookies. Durch den Besuch dieser Website erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies.