Diabetin 30ml

TML

TM199

Neues Produkt

Reduzierter Preis! Diabetin 30ml Expand

Přípravek pro podporu normální hladiny krevního cukru a pro podporu trávení. Borůvka přispívá k udržování normálního metabolismu cukrů, tuků i bílkovin, pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru.

Mehr Infos

2 Kč

219 Kč

-99%

Keine Treuepunkte für dieses Produkt.

Spend 2 500 Kč more and get Free Shipping!

Přípravek pro podporu normální hladiny krevního cukru a pro podporu trávení. Borůvka přispívá k udržování normálního metabolismu cukrů, tuků i bílkovin, pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru. Smetanka podporuje střevní funkci, pomáhá udržovat fyziologickou kyselost v žaludku. Šalvěj usnadňuje trávení, příznivě působí na funkci žaludku a střev. Bříza pomáhá činnosti jater, ledvin a střev, podporuje detoxikační procesy a udržování hladiny cholesterolu v krvi. Čekanka podporuje snižování tělesné hmotnosti i udržování normální činnosti jater a střevního traktu. Smil příznivě působí na činnost jater, žlučníku a střev. Třezalka tonizuje organismus, pročišťuje tělo, posiluje adaptaci organismu ve stresových a extrémních podmínkách. Kmín usnadňuje trávení, ulevuje při plnosti a plynatosti.


Složení: voda, smetanka lékařská kořen20 mg, šalvěj lékařská list 16 mg, bříza bělokorá list 8mg, pelyněk pravý nať 8 mg, čekanka obecná nať 7 mg, borůvka plod 4 mg, smil písečný květ 4 mg,třezalka tečkovaná nať 4 mg, kmín kořenný plod4 mg, alkohol 44,58 % v dávce 70 kapek (cca 3 ml).

Způsob použití, doporučené dávkování:30 - 40 kapek do 1 sklenice s vodou,1 - 2 x za den, 20 minut před anebo po jídle.
Doporučená doba užívání: 3 týdny, opakování nejdříve po 2 týdenní přestávce.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Doplněk stravy s obsahem alkoholu.

Balení: 30 ml

Eigene Bewertung verfassen

Accept

Diese Seite verwendet Cookies. Durch den Besuch dieser Website erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies.