Andělské léčení s Královnou nebes - Roland Santé

Millenium Music

MUS005

Neues Produkt

Sale! Andělské léčení s Královnou nebes / Roland Santé Expand

Nicht mehr lieferbar

179 Kč

299 Kč

-40%

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels Sie bis zu 17 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 17 Punkte die in einen Gutschein im Wert von umgerechnet werden können 3 Kč.

Spend 2 500 Kč more and get Free Shipping!

Pokračování bestselleru "Léčení s archanděly" - překrásný komplet 20 léčivých mandal ve formátu pohlednice včetně CD zdarma s andělskými skladbami, které byly vytvořeny pro použití s jednotlivými mandalami.

Královna nebes - Panna Maria - patří k nejvýše postaveným bytostem v andělském království. Radí archandělům, Slunečním andělům, koná zázraky uzdravení a pomáhá lidem na pozemské pouti. I když se na Zemi zjevila jen několika vyvoleným vizionářům, prostřednictvím tohoto kompletu se s ní nyní můžete setkat i Vy.

Každá mandala obsahuje slova její zázračné působnosti - stačí si jen vybrat, která Vás osloví. Královna nebes pak přinese spoustu rad, řešení i pomoci do Vašeho života. V mandalách i hudbě je obsaženo všeobjímající světlo její opravdové mateřské lásky, které léčí tělo i duši, pomáhá překonat problémy nebo splnit přání.

Nádherné CD v trvání téměř 1,5 hodiny obsahuje 25 melodií od světových autorů, kde každá andělská skladba je věnována dané mandale. Hudba tak umocňuje účinným způsobem možnost navázání spojení s Královnou nebes a přivolání její pomoci.

Přijměte pozvání Nebeské maminky - ze všeobjímající, nic nežádoucí lásky Vám předává tento zázračný dárek pro šťastný život...


ukázkové MP3
Porozumění 03
Duchovní růst 05
Vnitřní dítě 13
Přátelství 17
Radost a harmonie 18
Zázraky a uzdravení 20
 

 

Eigene Bewertung verfassen

Accept

Diese Seite verwendet Cookies. Durch den Besuch dieser Website erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies.