Drag Imun

Drag Imun 30ml

EN032
593,00 Kč

Celkové hodnocení Celkové hodnocení:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 recenze(í)

Zobrazit hodnocení
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Přidat recenzi Zobrazit recenze Zobrazit recenze
Pinterest
Vypočítat náklady za doručení
 

Drags Imun obsahuje čistou pryskyřici z rostliny Croton lechleri Muell. Agr., nazývanou Sangre de Drago - dračí krev. Má silné antibakteriální, antimikrobiální, antivirové, protiplísňové, antioxidační a hemostatické vlastnosti, které urychlují hojení ran, tkání a kůže, aftů, vředů a zánětlivých stavů. Podporuje regeneraci a obranyschopnost organismu a zvyšuje jeho imunitu. Velmi příznivě působí při respiračních, chřipkových a horečnatých onemocněních a při dalších infekčních chorobách. U Drags imunu je možné jak vnější, tak i vnitřní užívání.


Podrobné informace:

Drags Imun je bioinformační přípravek obsahující čistý latex z rostliny Croton lechleri Muell. Arg., peruánskými indiány nazývaný SANGRE DE DRAGO – dračí krev. Latex je červeně zbarvený a získává se nařezáváním kůry stromů, jež se vyskytují na okraji řek v peruánské oblasti Amazonie.

Croton lechleri má silné antibakteriální, antimikrobiální, antivirové, protiplísňové, antioxidační a hemostatické vlastnosti, které urychlují hojení ran, tkání a kůže, aft, vředů a zánětlivých stavů, zejména v dutině ústní, v hltanu, hrtanu a jinde.

Má též výrazné protistresové, afrodiziakální a tonizační účinky. Podporuje regeneraci a obranyschopnost organismu a zvyšuje jeho imunitu. Velmi příznivě působí při respiračních, chřipkových a horečnatých onemocněních, při malárii, hepatitidě typu A a B a při onemocněních způsobených retroviry, Cytomegaloviry a při dalších infekčních chorobách.

Drags Imun ovlivňuje mimo jiné především dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva, jangovou a jinovou pojivovou. Působí tedy na problémy, které se vztahují k nedostatečné funkci orgánů na těchto dráhách.

Slezina a její důležitý význam:

V případě narušené činnosti sleziny, která je důležitým orgánem pro imunitu, může dojít k nejrůznějším potížím. Končetiny ztrácejí sílu a pohyblivost (zejména palce u nohou), svalstvo ochabuje, chřadne a ubývá. Objevují se bolesti v oblasti žeber, střední a krční páteře. Rty jsou bledé a povadlé, pociťujeme sníženou chuť k jídlu. Zvyšuje se tvorba slin, které mohou i samovolně vytékat z úst. Při současném narušení činnosti dráhy sleziny a srdce dochází ke zhoršení myšlení a k dalším psychickým potížím. Přidají-li se stresy, objevují se poruchy trávení, nechutenství, nadýmání, někdy až závratě, zvracení, bušení srdce, otoky a jiné.

Využití preparátu:

Preparát aktivuje kostní dřeň, příznivě ovlivňuje regeneraci krve při anémii a leukémii. Zlepšuje činnost plic a srdce, kvalitu kostí a kloubů, působí při artróze a pomáhá při problémech s krční a dorsální páteří. V zubním lékařství jej lze využít při parodontóze, krvácení dásní, při zvýšené kazivosti zubů a po jejich extrakci.

Chrání genetickou informaci buněk proti poškození, působí při snížené funkci štítné žlázy, při Parkinsonově chorobě, zánětu trojklanného nervu, při poruchách CNS, borrelióze, bércových a žaludečních vředech, při zánětech tenkého a tlustého střeva, průjmech, nadýmání a trávicích problémech, také při diabetu a roztroušené skleróze.

Svým antioxidačním působením ochraňuje buňky před poškozením UV zářením, například při opalování v soláriu. Vnitřně napomáhá proti zvýšené tvorbě modřin a zevně při regeneraci odřenin.

Drags Imun

Pro cytostatické účinky vhodně působí v onkologii. Vzhledem k silnému antivirovému efektu je vhodný jako doplněk terapie u HIV pozitivních osob. V obou případech doporučujeme pod lékařským dohledem kombinaci větších dávek (5x denně 10 kapek) s přípravkem Cytosan (3x denně 4–5 kapslí).

Regenerační postup a dávkování:

Vnitřně užíváme maximálně 10 kapek 1–3x denně. Zapíjíme vodou. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Pro podporu detoxikace těla zvýšíme příjem tekutin.

Přípravek neobsahuje žádné konzervační látky ani jiné přidané látky.

Před použitím protřepat.

Potravina pro zvláštní výživu.

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Naředěný ve vodě, popřípadě v kombinaci s přípravkem Vironal, je vhodný jako kloktadlo při bolestech v krku. Celkově snižuje teplotu, v kombinaci s Cytovitalem eliminuje i horečnaté stavy

Energy

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze(í) - 0 1 2 3 4 0/5
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze(í) - 0 1 2 3 4 0/5
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.