Renol 30ml

Renol 30ml

EN004
512,00 Kč

Osvědčuje se především při poruchách na dráze ledvin a močového měchýře.

Celkové hodnocení Celkové hodnocení:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 recenze(í)

Zobrazit hodnocení
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Přidat recenzi Zobrazit recenze Zobrazit recenze
Pinterest
Vypočítat náklady za doručení
 

Renol lze aplikovat při urologických problémech, zánětech močových cest, močových kamenech, při potížích s močením, prostatismu, otocích dolních končetin a okolí očí. Jeho účinky lze využít též při ekzémech, vyrážkách, akné a vysokém krevním tlaku. Vhodný je pro detoxikaci těla při otravách těžkými kovy, při předčasném šedivění vlasů a při některých typech mužské neplodnosti. Je možné jej využít u různých forem degenerace kloubů doprovázených pohybovými obtížemi, při dně, revmatismu, artrózách, při bolestech páteře, skolióze a Bechtěrevově nemoci. Vzhledem k tomu, že upravuje činnost ledvin a lymfatického systému, je zvlášť účinný při zvyšování imunity.


Podrobné informace:

Bioinformační přípravky firmy Energy působí na lidský organismus v několika úrovních současně. Zatímco účinné látky ovlivňují orgány a pochody v našem těle přímo, informační složky ruší prostřednictvím biorezonance příčinu onemocnění v informačním poli.

Renol je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Tento vysoce koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotoven speciální technologií. Neobsahuje líh ani cukr, a je tedy vhodný pro diabetiky. Jsou v něm obsaženy všechny látky z rostlin, rozpustné jak ve vodě, tak v lihu.

Renol harmonizuje především energetické dráhy ledvin a močového měchýře, sleziny, dráhu šlachosvalovou tří zářičů, boční větev osrdečníku a tím ovlivňuje i problémy, které se vztahují k nedostatečné funkci orgánů na těchto meridiánech.

Typické syndromy, vztahující se k dráze ledvin a močového měchýře, jsou záněty v hrdle, angíny, vysoké horečky, duševní neklid, bolesti srdce, chlad nohou, výtok řídkých hlenů a krve z nosu, slzení, bolesti páteře, beder a celá řada dalších problémů.

Orgány v lidském těle jsou navzájem propojeny energetickými dráhami, které slouží k distribuci energie a jako informační kanály mezi jednotlivými částmi těla. Dojde-li v orgánu k poruše, znamená to řetězovou reakci v průběhu jeho energetické dráhy a problémy se mohou projevit nejen v postiženém orgánu, ale i v odlehlých částech těla. Pokud je porucha orgánu pouze v energetice, může informační přípravek po užití poruchu během několika vteřin odstranit. S odstraněním poruchy mizí i příslušný problém.

Celý komplex rostlin, energie krystalů a homeopatické složky působí příznivě v mnoha směrech na organismus, napomáhají mu obnovit jeho regenerační schopnosti a vnitřní harmonii.

Jak se přestat bát?

Má-li člověk narušenou činnost ledvin, může se to u něho projevit v oblasti psychiky zvýšeným pocitem strachu. Trpí pak různými fobiemi, např. z výšek, uzavřených prostor apod. Strach jej v životě neustále doprovází až do té doby, než se upraví funkce jeho ledvin. Člověk pak doslova rozkvete, zbaví se strachu a na svůj život se dívá radostnějšíma očima.

Ledviny hrají důležitou roli při detoxikaci těla. Jejich párovým orgánem je močový měchýř. Mají na starost především hospodaření s minerály. Činnost ledvin po dvacátém roku života postupně slábne, a proto je nutné dopřát jim co největší péči a možnost regenerace. Konzumací malého množství slaných potravin stimulujeme činnost ledvin, velké dávky působí opačně. Ledviny jsou místem, kde se tvoří některé aktivní působky a hormony, jež řídí tvorbu červených krvinek v kostní dřeni, nebo se uplatňují při tvorbě enzymů, které ovlivňují krevní tlak. I výsledný efekt lymfatického systému je závislý na dobré funkci ledvin, podílejících se na úpravě kyselino-zásadité rovnováhy krve. Pokud pH krve klesne pod únosnou mez, znamená to vážné ohrožení zdraví. Ke zmíněné rovnováze přispívá i naše strava, a proto je vhodné konzumovat více rostlinných produktů než živočišných, jež svými zplodinami z přeměny látkové zatěžují ledviny a mají vliv na pH krve. Aby ledviny mohly své úkoly úspěšně plnit, protéká jimi každou minutu asi 1250 ml krve. Pokud chcete ledvinám ještě více odlehčit, přestaňte konzumovat jídla extrémně slaná, sladká, ostrá či kyselá nebo chemicky konzervovaná, neboť toho všeho se musejí ledviny s velkou námahou zbavovat.

Ledviny jsou velmi citlivý orgán. Je v nich uložena vrozená energie, a ta když vyprchá, nastává smrt. Proto je vhodné posilovat činnost ledvin, a tím šetřit vrozenou energii.

V Renolu jsou obsaženy speciální komplex éterických olejů a vysoce biologicky aktivní ochranné látky.

Jehlice trnitá: Používá se při poruchách výměny látkové, při močových kamenech a písku, při dně, vodnatelnosti a revmatismu.

Vřes obecný: Má desinfekční a močopudné vlastnosti, užívá se při ledvinových kamenech a písku, při zánětech močového měchýře ve spojení se zvětšením prostaty, při revmatismu, kloubních bolestech a při otocích.

Pelyněk kozalec: Obsahuje jód, zlepšuje metabolismus, užívá se při dráždivém tračníku, působí jako tonikum a antisklerotikum.

Bez černý: Obsahuje rutin, který příznivě ovlivňuje cévní stěny, užívá se při nemocech střev a močového měchýře. Ovlivňuje kontaktní ekzémy, obsahuje vitamín C.

Lopuch větší: Užívá se při dně, revmatismu, při chronických ekzémech, zánětlivých stavech v trávicím traktu a při urolitiáze.

Lichořeřišnice větší: Obsahuje přírodní antibiotikum, které i v nejmenších koncentracích účinkuje na 46 kmenů bakterií Staphylococcus. Užívá se při infekcích močových cest.

Rybíz černý: Podporuje metabolismus, obsahuje soli hořčíku a vitamíny skupiny B, užívá se při revmatismu, při zánětech močových cest a močového měchýře.

Kakost smrdutý: Aplikuje se při krvi v moči, při zánětech střev, urolitiáze, při chorobách ledvin, zánětech nervů, ischiasu, při otocích, ekzémech a neplodnosti.

Dvouzubec trojdílný: Urychluje metabolismus, užívá se při chorobách jater a ledvin, při psoriáze, ekzémech a alergiích. Stimuluje nadledvinky.

Truskavec ptačí: Užívá se při dně, revmatismu, při průjmech, ekzémech, bronchitidě, při nemocech ledvin a močového měchýře. Vyplavuje písek a drobné kaménky.

Zlatobýl obecný: Jeho doménou je užití v urologii - při nemocech ledvin, mužských pohlavních žláz, prostaty a varlat, při bílkovině v moči, při dně, revmatismu, urolitiáze, při otocích a artritidě.

Turan kanadský: Užívá se při dně a vnitřním krvácení, při zánětech močového měchýře a ledvin, při ekzémech, revmatismu, nachlazení, při prostatě a při onkologických onemocněních.

Tužebník jilmový: Užívá se při revmatismu, otocích, ekzémech, polyartritidě, při nemocech ledvin a močového měchýře. Zabraňuje hnilobnému rozkladu ve střevech.

Sporýš lékařský: Ovlivňuje funkci jater, ledvin a sleziny. Aplikuje se při kožních chorobách, bronchitidě a neuralgii trojklanného nervu.

Vrbovka malokvětá: Má blahodárný vliv na celý urogenitální systém. Užívá se při zánětech ledvin a močového měchýře, při prostatě.

Renol dále obsahuje informace z rostlin, nerostů a olejů, např. jaspisu, vltavínu, fluoritu, stříbra a dalších.

Použití:

Silné detoxikační, antioxidační a regenerační účinky komplexu rostlin v Renolu lze využít nejen preventivně, ale i u různých forem degenerace kloubů, doprovázených pohybovými obtížemi, při dně, revmatismu, artrózách, při bolestech páteře, skolióze, Bechtěrevově nemoci, při urologických problémech, zánětech močových cest a ledvin, ledvinových a močových kamenech, potížích s močením, při prostatismu, nedostatečné funkci nadledvinek a lymfatického systému, při nedostatku energie. Vhodný je pro detoxikaci těla při otravách těžkými kovy, při předčasném šedivění vlasů, při některých typech mužské neplodnosti, poruchách sluchu, otocích dolních končetin a okolí očí. Vzhledem k tomu, že upravuje činnost ledvin a lymfatického systému, je zvlášť účinný při zvyšování imunity. Pro detoxikační schopnosti lze tohoto sirupu využít při ekzémech, vyrážkách a akné nebo při vysokém a nízkém krevním tlaku, jehož příčina spočívá v nedostatečné funkci močového měchýře a ledvin. Je vhodný při všech problémech, které vznikají při disharmonii v příslušných energetických dráhách.

Využití Renolu z hlediska psychiky:

Přípravek můžete užívat i podle vaší nálady. Problémy s ledvinami a močovým měchýřem se projeví v oblasti psychiky strachem, fobiemi, depresí, bázlivostí, nesmělostí, váhavostí, nerozhodností, stydlivostí, neklidem, vztahovačností, netrpělivostí, cynismem, pocity beznaděje, nedbalostí, bezohledností, lehkovážností, hyperaktivitou CNS, neschopností uvolnit se, averzí k zimě. Jste-li často pod vlivem výše uvedených nálad a stavů, má to negativní dopad na vaše ledviny a močový měchýř. Renol lze využít jako harmonizační přípravek při zmíněných náladách a stavech.

Doporučujeme kombinaci s krémem Artrin.

Regenerační postup a dávkování:

Před použitím důkladně protřepejte (asi 21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.

Užíváme 3 až 9 kapek 1-3x denně, půl hodiny před jídlem nebo po něm. Nakapejte na lžičku a užívejte přímo, případně ředěné vodou. Pro podporu detoxikace těla zvýšíme při regenerační kúře příjem tekutin.

3 kapky denně jsou dávkou preventivní, 9 kapek je dávka regenerační.

V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem.

Při chronických onemocněních užíváme minimální dávky, v akutních stadiích maximální. Při případném přechodném zhoršení stavu snížíme dávky do doby, dokud zhoršení nepomine, poté se vrátíme k původnímu dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce!

U těžších a chronických stavů doporučujeme zpočátku nižší dávkování a předchozí konzultaci s lékařem.

Po 3 týdnech užívání udělejte vždy 1 týden pauzu.

V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, t.j. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, v těžších případech je vhodné v užívání pokračovat další dávkou.

Vhodné pro diabetiky.

Energy

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze(í) - 0 1 2 3 4 0/5
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze(í) - 0 1 2 3 4 0/5
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.