Sloni, delfíni, vlaštovky – Jak žijí zvířata

Sloni, delfíni, vlaštovky – Jak žijí zvířata

FB006
Posledné kusy v sklade
239,00 CZK

Vypočítať náklady za doručenie

Autor: Johannes F. Brakel, Gerbert Grohmann
Rok: 2010
ISBN 80-7336-275-9
Překlad: Michal Šubrt
Počet stran 168, vázaná, velký formát 23 × 16 cm, ilustrace

Kdy jeřábi tančí a bobři chodí po dvou, jaké špatné i skvělé vlastnosti mají velbloudi, kde najdete pižmoně a kulíka, co dělá křeček, než usne zimním spánkem, jak to, že sovy a netopýři mohou létat v noci, když je úplná tma, jak se šimpanzi dostanou na kobylku termitům, jaká tajemství nám prozradí hlemýžď zahradní, jak se delfíni ubrání žralokům, když napadnou jejich mládě – na tyto a spoustu dalších otázek vám odpoví tato kniha.
Najdete v ní dvacet jedna portrétů známých i méně známých zvířat, od těch nejmenších, jako jsou mravenci a žížaly, až po ta největší, slony, jimiž kniha začíná. Mimo jiné se důvěrně seznámíte s tajemným výrem a sovou pálenou, se statečnou červenkou a zuřivým strakapoudem, se vzdorovitým sobem i silným medvědem nebo s bystrou liškou a bodlinatým ježkem.
Kniha je vhodná jako četba pro malé čtenáře od deseti let, i pro jejich rodiče však bude jistě v mnohém poučná a inspirativní.

Vázaná, počet stran 168, velký formát 23 × 16 cm, ilustrace

No reviews

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.