Cedrový elixír 30ml
Cedrový elixír 30ml
Cedrový elixír 30ml
Cedrový elixír 30ml
Cedrový elixír 30ml
Cedrový elixír 30ml

Cedrový elixír 30ml

ZCR078
Vypredané
2 895,00 Kč
Bez dane

Zaváděcí cena!

Dátum expirácie
  • 4/2019

Vypočítať náklady za doručenie
 

Přírodní biologicky aktivní doplněk stravy a tělní regulátor, který harmonizuje procesy v těle a podporuje zdraví v podmínkách těžkého zatížení, stresu a nepříznivého prostředí měst.

Elixír má silný očistný účinek na celý systém těla a čistí buňky všech tkání na úrovni membrány, a to převažně díky obsahujícím esterům a pryskyřicím cedrového dřeva.

Má jedinečnou kombinaci s bohatým zastoupením stopových prvků a vitamínů se zvýšenou stravitelností. Zvláštní vlastností elixíru je schopnost vyvážit obsah mědi a železa v krvi, což výrazně zvyšuje schopnost ochrany organismu před viry a stresem.

Nasycuje krev a skrze ni všechny orgány kyslíkem, dodává tím čerstvou energií Tajgy, obnovuje vitalitu, pomáhá se vyrovnat s nervovým napětím a nespavostí.

Elixír obsahuje nejen cenný cedrový olej, ale i esenciální olej z cedrových šišek a cedrovou pryskyřici. Rovnováha složek je v něm dána samotnou čistě přírodní povahou zdroje, proto se všechny složky v dokonalém poměru vzájemně doplňují.

Doporučené užití: 6 kapek elixíru nejlépe ráno na lačno. Malou lžičku použijte nekovovou, ideálně dřevěnou. Nejlepší výsledky dosáhnete při pravidelném měsíčním užívání. Nejdéle však po dobu 2 měsíců s následnou měsíční přestávkou. Po uplynutí 1 měsíce je možné kůru opakovat. 

Elixír má žlučopudný účinek - při použití před a během jídla zlepšuje vstřebávání živin.

Složení: 100% olej, lisovaný z celé šišky sibiřského cedru.

Objem: 30ml, skleněná lahvička s dávkovačem

Jako čistý přírodní výživný produkt nemá prakticky žádné kontraindikace.

Nynější šarže byla vyrobena: 2.4.2018
Minimální doba spotřeby: 2.4.2019

Minimální trvanlivost je 2 roky od data výroby.

Skladováno v chladu.

Uchovávejte na suchém a chladném, před sluncem chráněném místě
do i po otevření balení.

No reviews

Mohlo by vás zaujať aj

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookies - viac informácií.