Cedrové masážní vložky do bot

Cedrové masážní vložky do bot

ZCR046
Posledné kusy v sklade
490,00 Kč
Bez dane

V každém oříšku je síla celého cedru. Vložky jsou vytvořeny na základě největšího objevu staročínské medicíny? spojení akupunkturních a reflexních zón nohy člověka se všemi jeho orgány. Během bosé chůze se chodidlo automaticky masíruje, v důsledku čehož člověk trénuje a posiluje svůj organismus. Ne nadarmo bylo ve starověkém Římě mládeži zakázáno chodit v obuvi.

Velikost

Vypočítať náklady za doručenie
 

Cedrová semena jsou k vložce pevně přišita. Díky lehkému pohybu dochází k vytváření efektu „živé vložky“. Spirálovitý pohyb semen zajišťuje pozitivní energii a energetické informační pole. U pravého chodidla se jedná o pohyb proti směru hodinových ručiček a u levého chodidla ve směru hodinových ručiček. Toto energetické pole harmonizuje pole chodidel osoby, která je nosí. Díky akupunkturním bodům na ploskách nohou harmonizuje celého člověka

Použití:
Vložky umístěte do vybraných bot a poté v nich choďte 5-10 minut po pokoji. Krátce na to by se měl dostavit pocit aktivizace celého organizmu (podobně jako při cvičení). Vložky oceníte nejen ráno, ale i večer.

Z důvodu náchylnosti některých cedrových skořápek k prasknutí a tedy vyhnutí se případné reklamaci od zákazníků, předem upozorňujeme, že vložky nejsou vhodné ani ke krátkodobému chození, ale pouze na stimulaci při sezení nebo do ponožek na spaní.

Během prvních 10 dnů pravidelného užívání se zdravotní potenciál výrazně zvýší:  

  • vyšší teplota horních i dolních končetin;
  • zvýšený pocit uvolnění;
  • zvýšená aktivita krevního oběhu a metabolizmu;
  • intenzivní pročištění organismu (především od strusky a toxinů);

Pro osoby, které mají problémy se studenýma nohama či insomnií, se doporučuje i spaní s vložkami (umístí se do ponožek).

Upozornění: Vložky nejsou určeny jako náhrada za běžné vložky do bot a tedy dlouhodobé denní nošení.

4607147770122
No reviews

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookies - viac informácií.