• -30%
Cedrový sirup s výtažkem z propolisu

Cedrový sirup se šípkem a brusinkami

ZCR044
227,50 Kč 325,00 Kč -30%
steuerfrei
Účinný
Ablaufdatum
  • 4/2018

Calculate Delivery Cost
 

Účinný přírodní prostředek pro podporu vašeho zdraví

Přírodní polyvitamínový komplex

Reguluje trávící trakt, posiluje stěny cév a srdečního svalu, redukuje zánětlivé procesy v ledvinách

Složení: vodný extrakt jarních zelených metliček (jehličí) cedru sibiřského, které obsahují převážné většině polysacharidy a flavonoidy. Polysacharidy se uplatňují jako stavební materiál, posilují cévy a obnovují tkáně všech sliznic (včetně nervových) v lidském organizmu; šípkový sirup; brusinkový extrakt.

Podle vědců z Jekatěrinburgu podporuje pravidelné užívání vodního výtažku ze zeleného cedru (který je součástí sirupu) obnovu chromozómů. Zlepšení složení krve a zvyšuje počet fagocytů, tím posiluje obranyschopnost lidského těla proti virovým a bakteriálním infekcím a stabilizuje nervový systém.

Použití: 1 čajová lžička sirupu v čisté formě nebo 2 lžičky v 100ml čaje nebo teplé vody. Popíjet po malých doušcích 1-3 krát denně. Uchovávat při pokojové teplotě.

Sirup je také skvělý doplněk k tvarohu, zmrzlině, limonádě. Nebo může být přidán do omáček, krémů, dezertů, nejen pro chuť, ale i jako ozdoba jídla.

Objem: 220 ml

4607147771297
No reviews

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...

Product added to wishlist
Product added to compare.

Diese Website verwendet Cookies. Weiter diese Webseite sehen, stimmen Sie zu, Cookies zu unserer Verwendung von - Mehr Informationen.