Žezla síly: Šungit - Talkochlorit

Rusko

TM065

Neues Produkt

Žezla síly: Šungit - Talkochlorit Expand

980 Kč

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels Sie bis zu 98 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 98 Punkte die in einen Gutschein im Wert von umgerechnet werden können 15 Kč.

Spend 2 500 Kč more and get Free Shipping!
Berechnen Sie die Versandkosten

Pár tvoří tzv. sluneční válec (Talkochlorid) válec a měsíční válec (Šungit). Ruští vědci zjistili, že válce byly použity ve starověkém Egyptě pro terapeutické účely a nabízeli tamním lidem širokou škálu aplikací v problémových oblastech, jako jsou: kardiovaskulární choroby, hypertenze (vysoký krevní tlak), neuronální poruchy, onemocnění vylučování, stejně jako nespavost a pro prevenci aterosklerózy.

Sada se skládá ze dvou válečků v délce cca 10 cm a průměru 2-3 cm, jednoho ze šungitu a druhého z karelského mastku. Každý váleček je finálně ručně opracován. Vyrobeno v Karélii.

Karelský mastek (talkochlorit) je metamorfovaná břidlicová hornina stará přibližně 2 miliardy let, stejně jako šungit. Mimo jiné má unikátní tepelné vlastnosti - absorbuje a kumuluje tepelnou energii a umí ji postupně uvolňovat - jinými slovy po zahřátí velice pomalu chladne, což odpradávna využívalo místní obyvatelstvo k výrobě pecí a saun (Karélie byla dříve Finsko).

 

Eigene Bewertung verfassen

Accept

Diese Seite verwendet Cookies. Durch den Besuch dieser Website erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies.