Masážní koule ze šungitu Ø 3,5 cm, sada 2 ks

TML

LT014

Neues Produkt

Masážní koule ze šungitu Ø 3,5 cm, sada 2 ks Expand

Achtung: Letzte verfügbare Teile!

550 Kč

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels Sie bis zu 55 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 55 Punkte die in einen Gutschein im Wert von umgerechnet werden können 8 Kč.

Spend 2 500 Kč more and get Free Shipping!
Berechnen Sie die Versandkosten

Mladým lidem pravidelná cvičení s koulemi dávají bystrost mysli a sílu rukou, starším lidem pak pomáhají se zbavit zácpy a pocitu znecitlivění končetin, zlepšují paměť a mozkovou způsobilost, pomáhají proti únavě, podrážděnosti, neklidu. Cviky s šungitovými koulemi zlepšují krevní oběh, normalizují tlak, odstraňují křeče, třas rukou, zlepšují pohyblivost kloubů, napomáhají sladění pravé a levé mozkové hemisféry.

Pozitivní vliv masáží šungitovými kouli se vysvětluje vlastnostmi šungitu a také energetickou vazbou existující mezi zápěstím a centrální nervovou soustavou. Kromě toho na prstech a dlaních rukou se nachází aktivní body, které mají přímou souvislost s vnitřními orgány a ovlivňují jejích funkčnost.

Pro ozdravovací cíle:
pro odstraňovaní únavy a stresu; zlepšení koordinací pohybu, síly a šikovností rukou; stimulací pamětí a vnímaní; normalizací krevního tlaku; udržování životního tempa (životní roviny) na vysoké úrovní.
Pro léčivé cíle:
při onemocnění rukou (revma apod. – před aplikaci dejte na vědomí svému lékaři, neaplikujte při zhoršení)
při úrazech horních končetin, poruchách hybností rukou nezávisle na příčině
a též lidem používajícím berle či hole a znehybněným nemocným

Průměr: cca 33-35 mm

Eigene Bewertung verfassen

Accept

Diese Seite verwendet Cookies. Durch den Besuch dieser Website erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies.