Z Star (Z-710) Manual Wheatgrass Juicer

Tribest

ATN04

Neues Produkt

Z Star (Z-710) - ruční odšťavňovač Expand

5 290 Kč

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels Sie bis zu 529 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 529 Punkte die in einen Gutschein im Wert von umgerechnet werden können 79 Kč.

Spend 2 500 Kč more and get Free Shipping!
Berechnen Sie die Versandkosten

Z-Star je robustním a praktickým manuálním odšťavovačem, který díky univerzalitě a jednoduché obsluze vítězí v kategorii ručních odšťavňovačů nad svými oponenty. Ze všech testovaných ručních odšťavňovačů vychází Z Star jako nejpraktičtější.

Tento ruční přístroj pracuje na principu otočného šneku a klasického integrovaného síta. Otáčením hřídele pomalu a šetrně lisuje suroviny, ze kterých se tak získá opravdu maximum. Takto připravené zelené šťávy jsou všeobecně považované za nejhodnotnější, díky vysokému obsahu minerálů.

Ruční odšťavňovač Z-Star je zkonstruován obdobně jako elektrické odšťavňovače a proto si kromě obilné trávy a listů dokáže poradit i s běžným ovocem a zeleninou.
Ostatní ruční odšťavňovače se o to sice také statečně pokoušejí, ale dle našeho testu odšťavňovačů to Z Star skutečně umí. Dlouhá klika usnadňuje práci, takže i na nepoddajné suroviny není třeba vynakládat tolik úsilí. Z Star posunul design ručního odšťavňovače do 21. století a vytvořil kompaktní a uživatelsky příjemný produkt. Z nabídky ručních strojků mu bezesporu patří prvenství. 

VHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny, jablka, mrkev, citrusové plody...

NEVHODNÝ NA:
větší množství bobulovin...

 

Parametry produktu
Rozměry49,5 x 33 x 12,7 cm
Hmotnost3 kg
Barvakombinace zelené, stříbrné a kouřové
Způsob odšťavňováníjednohřídelový ruční lis
Prodloužená záruka2 roky

Eigene Bewertung verfassen

Accept

Diese Seite verwendet Cookies. Durch den Besuch dieser Website erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies.