LADY Waldner biotech - household mill

Waldner Biotech

ATN07

Neues Produkt

Lady Waldner Biotech - kamenný mlýnek na obilí Expand

10 990 Kč

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels Sie bis zu 1099 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 1099 Punkte die in einen Gutschein im Wert von umgerechnet werden können 165 Kč.

Spend 2 500 Kč more and get Free Shipping!
Berechnen Sie die Versandkosten

Elektrický mlýnek Waldner Biotech Lady

Mlýnek Lady s průmyslovým motorem překoná vaše očekávání. Ve standardní výbavě všech elektrických mlýnků Waldner Biotech je pojistka proti přehřátí. Můžete proto využít výkon tohoto přístroje naplno, bez obavy poškození motoru. Mlecí kameny jsou samoostřící, není potřeba žádná dodatečná provozní údržba. Rádi by jste si přizpůsobili jemnost mouky, podle vašich potřeb? Právě pro vás, je na přístroji umístěno regulační kolečko. Jednoduchým otočením, můžete měnit jemnost mletí a zpracovat mouku podle aktuálních požadavků.

Možnosti použití:

Obilí: špalda, pšenice, proso, žito, kukuřice, rýže, cizrna atd.: jemné až hrubé mletí
Obilí a semena: oves, sójové boby, fazole atd.: středně jemné až hrubé mletí
Koření a sůl: fenykl, kmín, koriandr, mořská sůl atd.: jemné až hrubé mletí (s příměsí obilí)
Kamenné mlýnky nejsou vhodné na mletí olejnatých semen: slunečnice, sezam, lněné semínko, mák apod.

Mlýnky Waldner Biotech se vyznačují silnými motory, velkými mlecími kameny, bezpečností, masivním dřevem a především certifikací.

Při výrobě mlýnků používají ty nejlepší a nejkvalitnější materiály. Důraz je kladen na masivní dřevo a mlecí kameny, které jsou vyrobeny z korundu a keramiky.

Zpracováním obilí na kamenném mlýnku si celé zrno zachová obsah cenných enzymů. Díky těmto enzymům žaludek dobře rozloží svůj obsah na jednotlivé aminokyseliny. Dalším pozitivem, je tvorba jemných granulek namleté vlákniny z povrchových vrstev obilí, díky nimž se zpomaluje vstřebávání cukrů a vyrovnává se jejich hladina v krvi. Běžné válcové mlýnky vlákninu zpracují do jehličkovitého tvaru, což poškozuje střevní stěnu. Dnešní technologie mletí zrna ochuzuje náš organizmus o minerální látky a vlákninu. Vláknina významně pozitivně působí na peristaltiku střev, čímž podporuje vylučování různých jedů, podporuje střevní mikroflóru, která zvyšuje celkovou imunitu organismu.

Při výrobě mlýnků používají ty nejlepší a nejkvalitnější materiály. Důraz je kladen na masivní dřevo a mlecí kameny, které jsou vyrobeny z korundu a keramiky.

Společnost Waldner Biotech
se zabývá vývojem a výrobou mlýnků více než 20 let. Mezi prvotní výrobky v 90. letech patřily ruční mlýnky. Ale zákazníci zvyšovali požadavky, především na snadnost, účinnost a bezpečnost mletí. Zaměřili se tedy i na výrobu elektrických mlýnků, které vybavili pojistkou proti přehřátí a dětskou pojistkou. Po několika letech začali vyrábět i mlýnky pro komerční použití.

Technická specifikace:

Rozměry: 33 x 19 cm
Hmotnost: 7,5 kg
Typ dřeva: borovice
Mlecí kameny: korund a keramika
Mlecí výkon: 120 g/min.
Kapacita násypky: 1000 g
Průměr mlecího kamene: 9 cm
Výkon: 360 W
Napětí: 230 V
Záruka: 5 let

Eigene Bewertung verfassen

Accept

Diese Seite verwendet Cookies. Durch den Besuch dieser Website erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies.