Sloni, delfíni, vlaštovky – Jak žijí zvířata

Nakladatelství Fabula

FB006

Neues Produkt

Sloni, delfíni, vlaštovky – Jak žijí zvířata Expand

Achtung: Letzte verfügbare Teile!

239 Kč

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels Sie bis zu 23 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 23 Punkte die in einen Gutschein im Wert von umgerechnet werden können 3 Kč.

Spend 2 500 Kč more and get Free Shipping!
Berechnen Sie die Versandkosten

Autor: Johannes F. Brakel, Gerbert Grohmann
Rok: 2010
ISBN 80-7336-275-9
Překlad: Michal Šubrt
Počet stran 168, vázaná, velký formát 23 × 16 cm, ilustrace

Kdy jeřábi tančí a bobři chodí po dvou, jaké špatné i skvělé vlastnosti mají velbloudi, kde najdete pižmoně a kulíka, co dělá křeček, než usne zimním spánkem, jak to, že sovy a netopýři mohou létat v noci, když je úplná tma, jak se šimpanzi dostanou na kobylku termitům, jaká tajemství nám prozradí hlemýžď zahradní, jak se delfíni ubrání žralokům, když napadnou jejich mládě – na tyto a spoustu dalších otázek vám odpoví tato kniha.
Najdete v ní dvacet jedna portrétů známých i méně známých zvířat, od těch nejmenších, jako jsou mravenci a žížaly, až po ta největší, slony, jimiž kniha začíná. Mimo jiné se důvěrně seznámíte s tajemným výrem a sovou pálenou, se statečnou červenkou a zuřivým strakapoudem, se vzdorovitým sobem i silným medvědem nebo s bystrou liškou a bodlinatým ježkem.
Kniha je vhodná jako četba pro malé čtenáře od deseti let, i pro jejich rodiče však bude jistě v mnohém poučná a inspirativní.

Vázaná, počet stran 168, velký formát 23 × 16 cm, ilustrace

Eigene Bewertung verfassen

Accept

Diese Seite verwendet Cookies. Durch den Besuch dieser Website erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies.