Ohr Bienenwachskerzen TÁDÉ - Eucalyptus 10pc

TÁDÉ Bioház TÁDÉ Bioház

TD053

Neues Produkt

Ušní svíčky TÁDÉ s včelím voskem - eukalyptus 10ks Expand

495 Kč

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels Sie bis zu 49 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 49 Punkte die in einen Gutschein im Wert von umgerechnet werden können 7 Kč.

Spend 2 500 Kč more and get Free Shipping!
Berechnen Sie die Versandkosten

Použití

Eukalyptové pomáhají při dýchacích potížích.

Balení

Ušní svíčky jsou balené po 10 ks. Každé celé balení obsahuje balíček se sterilní gázou nutnou k aplikaci ušních svíček TÁDÉ®.

Princip fungování

Ušní svíčky TÁDÉ® jsou vyráběny z bavlny, včelího vosku (pro alergiky je v nabídce místo včelího vosku parafín), kurkumy a esenciálních olejů.

To, že ušní svíčky TÁDÉ® obsahují kurkumu, zaručuje jejich silný protizánětlivý účinek.

Délka svíčky je 23cm, což zabezpečuje optimální čas hoření.

Trychtýřovitě zavinuté plátno namočené do včelího vosku umožňuje vytvoření komínového efektu. Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný i zaschnutý maz a vytvořený komínový efekt ho pod tlakem „vysaje“ na stěnu svíčky. Tím se uvolní vzniklá blokace v toku energie těla.

Svíčku zapálíme na horním širším okraji a přiložíme na postižené místo. Teplo změkčuje nahromaděné usazeniny, pozitivně ovlivňuje případné zablokované toky energie a zaktivuje lymfatický systém těla. Přes rozšířené póry kůže se dostanou do těla výtažky z kurkumy, jiných léčivých rostlin a esenciálních olejů. Pod tlakem se vytáhnou rozpuštěné usazeniny z ucha na stěnu ušní svíčky.

Ušní svíčka TÁDÉ® se aplikuje v uchu. Při aplikaci se doporučuje uvědomění si i případného psychosomatického pozadí problému. Vycházíme z toho, že mnohé nemoci a bolesti na fyzické rovině mají základ například v prožitém šoku nebo jiných stresových a psychických zátěžích.

Pomocí podpoříme přirozenou detoxikaci organismu a z těla se začnou vylučovat nahromaděné škodlivé látky. Také tím docílíme i pocitu klidu, harmonie a nastolíme ozdravující proces.

Působení ušní svíčky TÁDÉ® je opravdu harmonizační spojení tepla, světla a vůně. Je to silná kombinace, která je pro náš organismus, vystavený neustále se zvyšujícímu tlaku a stresu z našeho životního stylu, velice blahodárná. Terapii můžeme podpořit i pomocí naší fantazie, kde se snažíme docílit většího relaxačního účinku a tím se zvyšuje pozitivní dopad působení svíček TÁDÉ®. Aplikaci podpoříme vhodně zvoleným prostředím, příjemnou hudbou a tlumeným světlem. To vše umocní působení. Při samotné aplikaci se snažíme zachovat klid a vyrovnanost.

Použití ušní svíčky TÁDÉ®

Začneme promasírováním obou ušních lalůčků. Osoba, na kterou bude aplikace prováděna, si lehne nejprve na levou stranu těla. Při samotné aplikaci zavádíme ušní svíčku do zvukovodu a opět chráníme pokožku malým čtverečkem gázy. Po aplikaci svíčky ošetříme i druhé ucho, kdy osoba leží na pravé půlce těla. Po dohoření k logu TÁDÉ® uhasíme svíčku v připravené vodě. Připomínáme, že je důležité ošetřit obě dvě uši. Přes ucho dokážeme zharmonizovat celý organismus. Osoby s vysokým krevním tlakem by měly aplikovat ušní svíčku v místě za ušním lalůčkem. Rovněž lidé po operaci ucha, nebo s akutním zánětem, použijí toto místo aplikace.

Proces použití  svíček TÁDÉ® nemá vedlejší účinky a je postavený na základech vycházejících jak z tradic východní medicíny, tak z našeho tradičního léčitelství. Ušní svíčky můžeme aplikovat bez ohledu na věk a pohlaví.

Upozornění: Použití ušní svíčky nenahradí lékařskou léčbu!

Článek v časopise Aromaterapie:  Magická moc svíček Tádé.

Původ svíčky

Starodávné národy přišly na to, že pokud nastane nemoc tělesná nebo psychická, zrovna tak pokud se na nějaké části těla vyskytne bolest, svědčí to o tom, že v těle neproudí životní energie. Následně vznikají různé překážky, které vytváří blokaci této energie. Starodávné národy hledaly způsoby jak tuto blokaci odstranit. Jedna z těchto metod byly i „primitivní“ ušní svíčky, které se začaly vyrábět z kůry stromů nebo z těch léčivých rostlin, které dokáží tlumit bolest. Později se přišlo na to, že pokud se svíčka takto vyrobená ponoří do včelího vosku, hoření bude pomalejší, a tak tento delší čas působení napomůže lépe k uvolnění a obnovení toku energie.

V dnešní době se už pochopitelně ušní svíčky vyrábí ze speciální textilie, která se ponoří do včelího vosku s obsahem léčivých substancí rostlinného původu. Při konečném vytvarování ušní svíčky TÁDÉ® byly použity mnohaleté zkušenosti z lidového léčitelství, jsou vyráběny zásadně ručně a jsou nositeli velkého množství bioenergie. Rovněž ušní svíčky TÁDÉ® mají několik unikátních patentů a jsou registrované pod ochranou značkou TÁDÉ®.

Eigene Bewertung verfassen

Accept

Diese Seite verwendet Cookies. Durch den Besuch dieser Website erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies.