Mumio zlaté 60 tablet

Mumio zlaté 60 tablet

TM011
337,00 Kč

Gesamtwertung Gesamtwertung:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 Bewertungen

Ansicht Bewertungen
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Add review Bewertungen anzeigen Bewertungen anzeigen
Pinterest
Calculate Delivery Cost
 

„V nedostupných horách pláčou kamenní obři, jejichž slzy tvoří léčivý balzám na všechny choroby. Nalezení takové slzy je velmi obtížné, ale komu se to podaří, ten se stane nejsilnějším a nejzdravějším člověkem na světě.“

Přírodní biologický stimulátor vykazující léčebný efekt u více než 500 lidských nemocí.
Dodnes zůstává záhadou jeho původ.

 
 
Co to je?
Mumio se nalézá v těžko dostupných skalách a jeskyních v podobě výronů, krápníků. Nejčastěji „vytéká“ ze stropů a prasklin v jeskyních a proláklinách. Proto se také někdy nazývá horským balzámem nebo smůlou. Je to mazlavě hustá hmota, po pročištění má temně hnědou barvu, lesklý povrch a kvalitní mumio při teplotě lidských rukou měkne. Má svou specifickou smolnou vůni, je rozpustné ve vodě a má mírně nahořklou chuť. Nejnovější teorie o vzniku mumia přepokládá, že jsou to organické pozůstatky fauny a flory, které se v průběhu tisíce let promísily a spojily se skalními minerály.

Co obsahuje?
Současné výzkumy ukazují, že se jedná o chemicky velmi složitou látku. Obsahuje přibližně 28 prvků Mendělejevovy soustavy, 30 makro i mikroelementů, 10 různých kysličníků kovů, 6 aminokyselin, řadu vitamínů, éterické oleje, včelí jed a další složky. Každá tato látka různým způsobem ovlivňuje látkovou výměnu v organismu a podporuje regenerační procesy ve tkáních.
Éterické oleje obsažené v mumiu jsou přírodními extrakty horských léčivých bylin. Obsažené organické kyseliny mají antiseptické vlastnosti, pozitivně ovlivňují trávicí proces. Včelí jed je znamenitý tím, že posiluje nervový, imunitní, hormonální a oběhový systém. Včelí jed obsažený v mumiu nevyvolává alergické reakce, a to díky skutečnosti, že nepochází přímo z včelího žihadla, ale byl vhodně transformován v průběhu přírodního procesu.
Důležitý je i obsah makroprvků (především vápníku, fosforu, hořčíku) a mikroprvků (železo, měď, kobalt, mangan, zinek, molybden).

Jak působí?
Jelikož urychluje látkovou výměnu, vstřebává organismus méně jedů, které vznikají při pomalém trávení. Na druhé straně také pomáhá tyto jedy z organismu odčerpávat a vylučovat, tím jej čistí a omlazuje.
Další jeho vlastností je, že nejen ovlivňuje procesy látkové výměny, ale urychluje i regeneraci tkání, čímž také zpomaluje stárnutí. S tím souvisí i zbavování se pocitů únavy a nabývání ztracených sil a energie.
Ovlivňuje a obnovuje funkce periferních nervů a působí i na centrální nervovou soustavu. Napomáhá při různých ochrnutích a nedostatečném nervovém vybavení. Jeho stimulační účinek se projevuje již na úrovni buněk, a proto má velmi dobrý vliv na nemoci z ozáření, obnovuje krvetvorbu, tvorbu kostní dřeně a regeneruje slezinu.

Použití:

• jako posilující prostředek k doplnění hladiny minerálních látek v těle
• na podporu krvetvorby a obranyschopnosti organismu
• jako podpůrný prostředek u vážných chorob: rakovina, infarkt, mozkové příhody
• choroby trávicího ústrojí: rychle likviduje otravy a obnovuje mikroflóru v trávicím systému
• zlomeniny: zkracuje čas srůstání zlomených kostí 2 – 2.5x, posiluje křehké kosti
• kožní choroby, popáleniny
• onemocnění horních cest dýchacích (chronická onemocnění, rýma, kašel, angína)
• pomáhá proti paradentóze
• nemoci oběhového ústrojí – křečové žíly, a jiné
• podpůrně při cukrovce
• při bakteriálních a virových infekcích
(ničí stafylokoky, streptokoky a jiné choroboplodné bakterie)
• po užívání chemických léků, ozařování, chemoterapii

Mumio je prastarý „zázračný balzám“, nazývaný jako „míza hor“, „krev anebo slzy skal“. Tato látka se používá již více než tři tisíce let v orientálním lékařství. Doporučoval jej známý filosof Aristoteles, nebo slavný arabský lékař středověku - Avicena, právě pro jeho posilující účinek na fyzicky a psychicky vyčerpaný organismus, regeneraci kostní hmoty a při léčbě různých chorob.

Samotný název mumio pochází z řečtiny a dalo by se přeložit jako „uchovávající tělo“. Souvisí to s egyptskými mumiemi, kterým také zachovávali tělo. Ve středověku se vyvažovalo zlatem.

Užívání:
Jedna tableta 1-2x denně po dobu 3-4 týdnů. Možno opakovat po 4 měsících.
Není určeno pro děti.

 

TML

Bewertungen Bewertungen (0)

Beyogen auf 0 Bewertungen - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Bewertungen Bewertungen (0)

Beyogen auf 0 Bewertungen - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to wishlist
Product added to compare.

Diese Website verwendet Cookies. Weiter diese Webseite sehen, stimmen Sie zu, Cookies zu unserer Verwendung von - Mehr Informationen.