Karma a reinkarnace

Nakladatelství Fabula

FB045

Neues Produkt

Karma a reinkarnace Expand

Rudolf Steiner v této knize přináší poznatky hlavních zákonitostí reinkarnace a objasňuje mechanismus zákona karmy. Uvádí také karmická cvičení, která nám mají pomoci, abychom sami dospěli k poznání svých minulých životů.

Mehr Infos

Nicht mehr lieferbar

258 Kč

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels Sie bis zu 25 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 25 Punkte die in einen Gutschein im Wert von umgerechnet werden können 4 Kč.

Spend 2 500 Kč more and get Free Shipping!

Podtitul: Tajemství opakovaného vtělování a lidského osudu
Autor:
 Rudolf Steiner
Stran: 256, pevná 
ISBN: 978-80-87635-21-6

Rudolf Steiner v této knize přináší poznatky hlavních zákonitostí reinkarnace a objasňuje mechanismus zákona karmy. Uvádí také karmická cvičení, která nám mají pomoci, abychom sami dospěli k poznání svých minulých životů. Rudolf Steiner nepojímá karmu jako slepý zákon provinění a trestu, nebo zásluh a odměny, ale jako možnost aktivního utváření svých budoucích osudů, jako naději do budoucnosti a jako zdroj útěchy a síly do života.

Čtenáři se v knize dozvědí, jaké příčiny a důsledky mohou mít nejen určité činy, sklony, vlastnosti a schopnosti, ale také nemoci a osudové události pro náš příští život a jak  můžeme určité důsledky ovlivňovat. Knihu lze doporučit každému čtenáři, který chce poznávat smysl svého života.

 

Eigene Bewertung verfassen

Accept

Diese Seite verwendet Cookies. Durch den Besuch dieser Website erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies.