• -5%
Bioenergetický harmonizér koule: šungit - karelský mastek

Bioenergetický harmonizér koule: šungit - karelský mastek

LT007
Nicht auf Lager
560,50 Kč 590,00 Kč -5%
steuerfrei

Calculate Delivery Cost
 

Působení harmonizéru přepíná organismus do jiného, dokonalejšího energetického stavu, při kterém se energie harmonicky rozděluje mezí orgány a soustavy, aktivněji probíhají regenerační procesy, posilují se obranné a seberegulační funkce.
Dále harmonizér zvyšuje vibrace, vyrovnává polaritu těla a napomáhá dalším pozitivním změnám energetického systému. Harmonizér se používá také k meditačním a obdobným účelům.

Karelský mastek (talkochlorit) - jehož stáří, stejně jako u šungitu, se odhaduje na 2 miliardy let je metamorfovanou břidlicovou horninou, která se vyskytuje a průmyslové těží v Karélii.

Koule mohou být použité pro účely hluboké relaxace a meditace. S koulemi můžeme cvičit kdykoliv a kdekoliv, viditelné jsou i výsledky z cvičení a to nezávisle na věku, pohlaví či zdravotním stavu. Cviky s  koulemi zlepšují krevní oběh, normalizují tlak, odstraňují křeče, třas rukou, zlepšují pohyblivost kloubů, napomáhají sladění pravé a levé mozkové hemisféry. Na prstech a dlaních rukou se nachází aktivní body, které mají přímou souvislost s vnitřními orgány a ovlivňují jejích funkčnost.

Co můžeme harmonizéry léčit

Jako každý přístroj, stimulující a upravující práci organismu, harmonizér pomáhá proti  všem psychosomatickým nemocem a  neduhům, které mají příčinu v poruše energetické výměny. Jedná se o výborný prostředek proti stresu, k odstranění svalové a psychické únavy, poruch spánku, zlepšení látkové výměny, zvýšení imunity. S jeho pomocí  je možné vyrovnávat  krevní tlak, léčit neurotrofické poruchy, aterosklerózu, nemoci srdečně–vaskulární a vylučovací soustav.

Kontraindikace:                                       

 Schizofrenie a jiné duševní choroby; epilepsie; těhotenství  /posledních 6 měsíců/.

Nedoporučuje se používat harmonizéry v kombinaci s halucinogenními, narkotickými preparáty a také s alkoholickými napojí. Účinek v tomto případě může byt nevyzpytatelný.  Nedoporučuje se pracovat s harmonizéry při zapnuté televizi, při práci s počítači, mikrovlnkami a dalšími vyzařujícími přístroji.

Jak pracovat s harmonizérem

Základní postavení, které je používáno při práci s harmonizéry, je takzvaná egyptská pozice vsedě a vstoje obličejem ke Slunci. Tj.,  pro ranní cvičení je vždy nezbytné být čelem na východ, během dne na jih, večer na západ a v noci na sever.

Póza vsedě -  Uvolněte všechny svaly kromě těch, které podepírají záda a hlavu, páteř je kolmo k zemi. Ruce leží na  kolenou. Kolena jsou zlehka nasměrována do stran. Paty jsou ve vzdálenosti šířky pánve nebo ramen. Chodidla jsou mírně vytočena do stran. Ramena jsou svěšena a uvolněna. Lokty jsou zlehka přitisknuty k bokům. Takto chodidla, holeně, pánev a předloktí vytvářejí symbol života – písmeno V.

Póza vstoje - Záda jsou držena rovně, kolmo k zemi. Ramena jsou volně spuštěná, ruce volně nataženy podél těla. Jestli je v procesu dýchání aktivnější pravá nosní dírka, dejte o půl kroku vpřed pravou nohu, jestli levá nosní dírka – levou nohou.

Obecná pravidla

  • Zklidněte se, uvolněte celé tělo odshora dolů: hlavu, šíji, ramena, lokty, zápěstí, prsty na rukou, hruď, břicho, záda, oblast pasu, hýždě, kolena, kotníky, chodidla, prsty u nohou. Zátylek a páteř jsou vyrovnány v jedné přímce, jako byste byli zavěšeni ke stropu za temeno. Špička nosu a pupík jsou také v jedné přímce;
  • Konec jazyku je vyzvednut k patru a lehce se dotýká alveolárního okraje (oblasti za zuby z vnitřní strany.) Kořen jazyku je uvolněn.
  • Vnitřní úsměv. Cvičení je mnohem účinnější, jestliže jsou cviky prováděny ve stavu radostného zklidnění.
  • Oči jsou zavřená anebo se dívají horizontálně vpřed. Pohled se soustředí na představovaném nebo reálném bodu přímo před sebou,  ve vzdálenosti 40-60 cm. Nejdůležitější je udržovat stav klidu.
  • Během prvních fází cvičení je zapotřebí dosáhnout pomalého, rytmického a nepřerušovaného dechu. V další fázi je nacvičován tzv. “mistrovský rytmus”: nádech na 7 vteřin – 1 vteř. výdrž – výdech na 7 vteřin –1 vteřina výdrž.

Kouli ze šungitu si vezmete do levé ruky, z karelského mastku do pravé a držte je v rukou 5-15 minut. Za účelem léčení proceduru provádějte pravidelně, nejlépe v době aktivizace energetického meridiánu, na něhož má nemocný orgán/část těla základní vazbu. Jinak můžete proceduru opakovat podle potřeby (stres, únava, bolest, nespavost atd.) anebo kdy se Vám zachce.  Harmonizér se používá také k meditačním apod. účelům.

Obsah: sada dvou koulí (šungit + karelský mastek) o průměru 3,5 cm

Rusko
No reviews

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...

Product added to wishlist
Product added to compare.

Diese Website verwendet Cookies. Weiter diese Webseite sehen, stimmen Sie zu, Cookies zu unserer Verwendung von - Mehr Informationen.