Měděné destičky - komplet

EPAM EPAM

BT018

Neues Produkt

Měděné destičky - komplet Expand

Nicht mehr lieferbar

189 Kč

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels Sie bis zu 18 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 18 Punkte die in einen Gutschein im Wert von umgerechnet werden können 3 Kč.

Spend 2 500 Kč more and get Free Shipping!

Popis výrobku

Léčení pomocí mědi.

Měď, jako silný protizánětlivý prostředek, používal i veliký Hippokrates, který je nazýván otcem dnešní medicíny. Měď s léčebným cílem používali již ve starém Řecku. O léčivých účincích mědi věděli i v Tibetu a Číně. Ruští léčitelé už velmi dávno používali měď na zhmožděniny, na rány, při bolestech hlavy, zad, cév, na záněty prsů, na hemoroidy, na záněty nosních dutin, při gynekologických onemocněních a při zápalech plic. Naše praxe nás přesvědčila o vysoké efektivnosti měděných obkladů, zejména při mastitidách (akutních při kojení, i u nekojících žen), u hemoroidů, při zánětech kloubů a dalších onemocněních. Na obklady je nejúčinnější měď červená, měď vakuová, ale lze použít i všechny další druhy mědi. Měděné slitiny jsou méně efektivní. Je možno používat měděné destičky rozmanité síly (tloušťky) a taktéž i měděnou fólii.

Použití

Použití na zhmožděniny, na rány, při bolestech hlavy, zad, cév, na záněty prsů, na záněty nosních dutin, při gynekologických onemocněních a při zápalech plic.

Aplikace

Před aplikací se měděné destičky očišťují suchou jedlou solí až do lesku, aby se odstranilo okysličení a ihned se přikládají na postižené místo. Měděné destičky se upevňují leukoplastí nebo obinadlem, nejlépe pružným. Obvykle doporučujeme měděné destičky dávat na celou noc. Aplikujte destičku 10–15x, potom udělejte 7 dní přestávku. Pokud je potřeba, proceduru opakujte. Kúra léčení měděnými destičkami trvá 2–3 týdny. Kůže se po aplikaci zbarví do modré, černé nebo zelené barvy. Není ji potřeba speciálně umývat, sama se za několik dní očistí.

Eigene Bewertung verfassen

Accept

Diese Seite verwendet Cookies. Durch den Besuch dieser Website erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies.