Žezla síly: Šungit - Talkochlorit

Rusko

TM065

Nový produkt

Žezla síly: Šungit - Talkochlorit Zvětšit

Pár tvoří tzv. sluneční válec (Talkochlorid) válec a měsíční válec (Šungit). Ruští vědci zjistili, že válce byly použity ve starověkém Egyptě pro terapeutické účely a nabízeli tamním lidem širokou škálu aplikací v problémových oblastech, jako jsou: kardiovaskulární choroby, hypertenze (vysoký krevní tlak), neuronální poruchy, onemocnění vylučování, stejně jako nespavost a pro prevenci aterosklerózy.

Sada se skládá ze dvou válečků v délce cca 10 cm a průměru 2-3 cm, jednoho ze šungitu a druhého z karelského mastku. Každý váleček je finálně ručně opracován. Vyrobeno v Karélii.

Karelský mastek (talkochlorit) je metamorfovaná břidlicová hornina stará přibližně 2 miliardy let, stejně jako šungit. Mimo jiné má unikátní tepelné vlastnosti - absorbuje a kumuluje tepelnou energii a umí ji postupně uvolňovat - jinými slovy po zahřátí velice pomalu chladne, což odpradávna využívalo místní obyvatelstvo k výrobě pecí a saun (Karélie byla dříve Finsko).

 

Více informací

980 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 98 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 98 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 15 Kč.

Pro dopravu zdarma chybí objednat za 2 500 Kč :)
Vypočítat náklady za doručení


BIOENERGETICKÝ HARMONIZÉR – ŠUNGIT + KARELSKÝ MASTEK - ŽEZLA

Působení harmonizéru přepíná organismus do jiného, dokonalejšího energetického stavu, při kterém se energie harmonicky rozděluje mezí orgány a soustavy, aktivněji probíhají regenerační procesy, posilují se obranné a seberegulační funkce. Dále harmonizér zvyšuje vibrace, vyrovnává polaritu těla a napomáhá dalším pozitivním změnám energetického systému.

Co můžeme harmonizéry léčit

Jako každý přístroj, stimulující a upravující práci organismu, harmonizér pomáhá proti všem psychosomatickým nemocem a neduhům, které mají příčinu v poruše energetické výměny. Jedná se o výborný prostředek proti stresu, k odstranění svalové a psychické únavy, poruch spánku, zlepšení látkové výměny, zvýšení imunity. S jeho pomocí je možné vyrovnávat krevní tlak, léčit neurotrofické poruchy, aterosklerózu, nemoci srdečně–vaskulární a vylučovací soustav.

Kontraindikace:

Schizofrenie a jiné duševní choroby; epilepsie; těhotenství /posledních 6 měsíců/.

Nedoporučuje se používat harmonizéry v kombinaci s halucinogenními, narkotickými preparáty a také s alkoholickými napojí. Účinek v tomto případě může byt nevyzpytatelný. Nedoporučuje se pracovat s harmonizéry při zapnuté televizi, při práci s počítači, mikrovlnkami a dalšími vyzařujícími přístroji.

Jak pracovat s harmonizérem

Základní postavení, které je používáno při práci s harmonizéry, je takzvaná egyptská pozice vsedě a vstoje obličejem ke Slunci. Tj., pro ranní cvičení je vždy nezbytné být čelem na východ, během dne na jih, večer na západ a v noci na sever.

Póza vsedě - Uvolněte všechny svaly kromě těch, které podepírají záda a hlavu, páteř je kolmo k zemi. Ruce leží na kolenou. Kolena jsou zlehka nasměrována do stran. Paty jsou ve vzdálenosti šířky pánve nebo ramen. Chodidla jsou mírně vytočena do stran. Ramena jsou svěšena a uvolněna. Lokty jsou zlehka přitisknuty k bokům. Takto chodidla, holeně, pánev a předloktí vytvářejí symbol života – písmeno V.

Póza vstoje - Záda jsou držena rovně, kolmo k zemi. Ramena jsou volně spuštěná, ruce volně nataženy podél těla. Jestli je v procesu dýchání aktivnější pravá nosní dírka, dejte o půl kroku vpřed pravou nohu, jestli levá nosní dírka – levou nohou.

Obecná pravidla

  • Zklidněte se, uvolněte celé tělo odshora dolů: hlavu, šíji, ramena, lokty, zápěstí, prsty na rukou, hruď, břicho, záda, oblast pasu, hýždě, kolena, kotníky, chodidla, prsty u nohou. Zátylek a páteř jsou vyrovnány v jedné přímce, jako by jste byli zavěšeni ke stropu za temeno. Špička nosu a pupík jsou také v jedné přímce.
  • Konec jazyku je vyzvednut k patru a lehce se dotýká alveolárního okraje (oblasti za zuby z vnitřní strany.) Kořen jazyku je uvolněn.
    • Vnitřní úsměv. Cvičení je mnohem účinnější, jestliže jsou cviky prováděny ve stavu radostného zklidnění.
    • Oči jsou zavřená anebo se dívají horizontálně vpřed. Pohled se soustředí na představovaném nebo reálném bodu přímo před sebou, ve vzdálenosti 40-60 cm. Nejdůležitější je udržovat stav klidu.
    • Během prvních fází cvičení je zapotřebí dosáhnout pomalého, rytmického a nepřerušovaného dechu. V další fázi je nacvičován tzv. “mistrovský rytmus”: nádech na 7 vteřin – 1 vteřina výdrž – výdech na 7 vteřin – 1 vteřina výdrž.
    • Váleček ze šungitu (černý) si vezmete do levé ruky, z karelského mastku (šedý) do pravé a držte je v rukou 5-15 minut. Za účelem léčení proceduru provádějte pravidelně, nejlépe v době aktivizace energetického meridiánu, na něhož má nemocný orgán/část těla základní vazbu. Jinak můžete proceduru opakovat podle potřeby (stres, únava, bolest, nespavost atd.) anebo kdy se Vám zachce. Žezla se používájí také k meditačním apod účelům.

ŠUNGIT je 2 mld. let stará polyminerální uhlíková hornina, jejíž jediné naleziště se nachází v Karélii, v severozápadním Rusku. Na něm je neobyčejné všechno: složení, struktura, vlastnosti, záhadný původ, široké spektrum využití. Šungit dezinfikuje a čistí vodu, obohacuje ji stopovými prvky, mění její energeticko-informační strukturu, nabijí a aktivuje; pohlcuje elektromagnetické záření, neutralizuje patogenní vlivy; má hojivé a léčivé účinky. Je nosičem ženské (jinové) energie.

KARELSKÝ MASTEK. Stáří tohoto kamene stejně jako u šungitu se odhaduje na 2 mld. let. Karelský mastek (talkochlorit) je metamorfovanou horninou, která se vyskytuje a průmyslové těží v Karélii. Ve světě je známý pod finským názvem tulikivi. Tento kámen se skládá cca z poloviny z mastku (talek, talkum, steatit, klouzek – Mg3Si4O10(OH) 2 ) a z poloviny z magnezitu (uhličitan hořečnatý- MgCO3). Mezi jeho hlavní vlastnosti patři hydrofobnost, žáruvzdornost, měkkost a unikátní tepelné vlastnosti: - rychlá absorpce tepelné energie a její akumulace - postupné vyzařování nahromaděné tepelné energie. Stačí podržet ho v rukou jen několik minut, dlouho pak budete mít pocit že Vás hřeje.

Od pradávna se využíval karelským obyvatelstvem k výrobě kámen, pecí, saun a nádobí. Říkali mu proto hrncový kámen. Je absolutně netoxický a chemický setrvačný. Je nosičem mužské (jangové) energie.

Napsat komentář

Příjmout

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.