Základy sociologie 3
Základy sociologie 3

Základy sociologie 3

KSB007
12,45 €

Část 3.

Život lidstva: davo-“elitářství” — historicko-politická realita a vyhlídky (2. polovina této části)

 

Autor: Vnitřní prediktor SSSR
Stran: 320
Rozměr: 171 x 235 x 17 mm
Vazba: lepená
Nakladatelství: KSBPress
Překlad: Leva-net tým
Rok vydání: 2016/2017 (1.vydání)
ISBN: 978-80-906978-0-5

Budeme-li vycházet ze skutečnosti, že posláním vědy je řešit různorodé problémy, se kterými se střetávají lidé, kulturně svébytné společnosti a vůbec lidstvo jako celek, tak velké množství problémů zděděných z minulosti, stálé vytváření nových a jejich další prohlubování, tvoří základ pro předpoklad, že historicky vzniklé společenskovědní disciplíny nejsou adekvátní životu jako takovému. A z toho vyplývá, že neadekvátními životu jako takovému musí být i požadavky
vzdělávacích standardů v oblasti společenských věd jak pro základní, střední, tak i vysoké školy. Proto je dodržování vzdělávacích standardů v oblasti společenskovědních oborů pouze pokračováním politiky formování neadekvátního chápání světa u žáků ze základních škol a studentů ze středních a vysokých škol, jehož důsledkem je neustálé obnovování potenciálu pro vznik budoucích problémů, pohrom a katastrof.

Kurz „Základy sociologie“ se skládá ze 4 částí, které jsou rozděleny do 6 knih.
Toto je 3 kniha obsahující 2. polovinu 3. části tohoto kurzu.

No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.