Alergie

Alergie je přehnaná, nepřiměřená reakce imunitního systému organizmu na látky, se kterými se běžně setkáváme v našem prostředí. Je způsobena nesprávnou aktivací protilátek ze skupiny imunoglobulinu E (IgE) vlivem daného alergenu. Spektrum projevů alergických reakcí je velmi široké, od banální rýmy až po anafylaktický šok, který může končit i smrtí. Slovo „alergie“ vytvořili lékaři Clemens von Pirquet a Béla Schick v roce 1906. Zaznamenali, že někteří pacienti jsou přecitlivělí na běžně neškodné látky jako prach, pyl nebo některé potraviny. Tento fenomén nazvali alergií, podle řeckých slov allos (jiný nebo změněný stav) a ergon (práce, reakce, reaktivita). Projevy a symptomy Alergie je bouřlivá lokální nebo systémová reakce na alergeny. Lokálními symptomy mohou být: zduření nosní sliznice (alergická rýma) zarudnutí a svědění a/nebo otoky očí (alergický zánět spojivek) zúžení průdušnice, průdušek, dušnost a dechová nedostatečnost, někdy doslova astmatický záchvat pocit zaplnění až bolesti v uších, zhoršení sluchu vlivem neprůchodné Eustachovy trubice. ekzém, vyrážka (kopřivka), a další kožní reakce řídce i bolesti hlavy
Peralgin
Vyprodáno
Další stravní doplňky

Peralgin 120 tbl.

Energy
EN029
532,00 Kč
0 1 2 3 4 0 Recenze(í) 
Kombinace olejů, výtažků z léčivých rostlin a exotických hub.
Cytosan single 90 ks
Vyprodáno
Unikátní přírodní zdroje

Cytosan 90ks

Energy
EN019
997,00 Kč
0 1 2 3 4 0 Recenze(í) 
Cytosan je širokospektrální bioinformační regenerační přípravek obsahující vyváženou směs lignohumátu draselného, kyseliny jantarové a silymarinu. Huminové látky jsou specifickou skupinou vysokomolekulárních a nízkomolekulárních látek, jejichž struktury vykazují vysokou povrchovou aktivitu sorpční, chelátotvornou a iontově výměnnou.
Regalen 30ml
Vyprodáno
Pentagram - bylinné koncentráty

Regalen 30ml

Energy
EN003
512,00 Kč
0 1 2 3 4 0 Recenze(í) 
Ovlivňuje dráhu jater, žlučníku, žaludku, sleziny, dráhu řídící a opasku.
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.