Regalen 30ml
Regalen 30ml

Regalen 30ml

EN003
Vyprodáno
21,61 €

Ovlivňuje dráhu jater, žlučníku, žaludku, sleziny, dráhu řídící a opasku.

 

Regalen lze uplatnit při ekzémech, alergiích, zažívacích obtížích, nechutenství, při funkčních poruchách žlučníku, žlučových kamenech, při lupénce, astmatu a chronických stavech těchto onemocnění. Má výrazný regenerační účinek, který lze využít při regeneraci jater poškozených infekčními nemocemi, jako jsou žloutenky či mononukleóza, a při stavech celkové vyčerpanosti. Zajišťuje regeneraci a výživu chrupavek a detoxikuje buňky. Vysoké detoxikační účinky přírodních látek lze využít k odstranění jedů z těla a pro regeneraci buněk, ke snížení hladiny cholesterolu, pro podporu imunity, jako regeneraci onkologických onemocnění a k celkové obnově sil organismu.


Podrobné informace:

Bioinformační přípravky firmy Energy působí na lidský organismus v několika úrovních současně. Zatímco účinné látky ovlivňují orgány a pochody v našem těle přímo, informační složky ruší prostřednictvím biorezonance příčinu onemocnění v informačním poli.

Regalen je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Tento vysoce koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotoven speciální technologií. Neobsahuje líh ani, cukr a je tedy vhodný pro diabetiky. Jsou v něm obsaženy všechny látky z rostlin, rozpustné jak ve vodě, tak v lihu.

Regalen harmonizuje především energetické dráhy jater, žlučníku a tří zářičů a tím příznivě ovlivňuje problémy, které se vztahují k nedostatečné funkci orgánů na těchto meridiánech. Uvádí do rovnováhy ale také celou řadu dalších energetických drah – např. jinovou pojivovou, spojnici a boční větev močového měchýře, šlachosvalovou dráhu tlustého střeva, boční větev tenkého střeva a spojnici žaludku.

Játra jsou důležitým orgánem pro detoxikaci těla a jejich párovým orgánem je žlučník. Neřešený problém v játrech může v krátké době vyvolat potíže se žlučníkem a naopak. Konzumací malého množství kyselých potravin stimulujeme činnost jater, velké dávky kyselých potravin působí opačně. Játra filtrují krev od toxinů, kontrolují hladinu krevního cukru, přeměňují uhlohydráty, bílkoviny a tuky, vyrábějí enzymy a žluč, která je potřebná ke zpracování tuků ve střevě. Játra jsou spolu se žlučníkem dvojicí strážců, kteří hlídají čistotu našeho organismu.

Detoxikace organismu není možná, jestliže nemáme v pořádku střeva. Přejídáním dáváme možnost množení patogenních mikroorganismů ve střevech, včetně obávaných plísní. Strava se nestačí ve střevech fermentovat a zahnívá. Pokud byla narušena správná funkce sliznice střev, vracejí se toxiny, jež játra vyloučila, ale i ty, které vznikly hnitím, zpět do těla. To se nestačí detoxikovat a odpadní látky začnou vytvářet různá úložiště, zejména v tukové tkáni, kloubech a v nefunkčním lymfatickém systému, v podobě nejrůznějších bulek. V Regalenu je obsažen speciální komplex éterických olejů, jenž brzdí rozkladné procesy a působí proti plísním. Příkladem je afrikánový olej, jenž účinkuje zcela specificky na plísně a regeneruje játra. Špatná funkce střev znamená i špatné vstřebávání prvků a vitamínů. Pokud organismus správně funguje, dokáže sám z kvalitní stravy asimilovat všechny potřebné látky. Užíváním megadávek vitamínů tělo zbytečně zatěžujeme a oslabujeme jeho přirozené funkce.

Odstraněním příčiny a podporou správné činnosti orgánů přes jejich přirozenou energetickou síť naopak dosáhneme maximální regenerace těla. Zde hrají velkou úlohu hořčiny, které jsme ve své stravě nahradili cukrem. I žluč je hořká a právě hořčiny dodané tělu napomáhají k lepší funkci jater. Staré národy věděly, jak jsou hořčiny důležité pro trávení, a proto byly kdysi ve velké míře zastoupeny v každém elixíru pro dlouhý život. Hořčiny prověřené staletími plní v těle funkci regenerátoru. Velké procento alergií a ekzémů, různých typů vyrážek a dalších civilizačních onemocnění je způsobeno nedostatečnou funkcí jater, žlučníku a ledvin. Hořčiny dokáží podpořit větší tvorbu antialergenů v játrech a detoxikaci organismu, což má příznivý vliv na tyto problémy, ale pozitivně působí též na srdce. Regalen obsahuje celou řadu biologicky aktivních látek zaměřených na podporu regenerace buněk.

Upozornění: Podle nových výzkumů vzniká při smažení a pečení potravin, které obsahují škrob, nebezpečný karcinogenní akrylamid. Např. jeden chips (0,5 g) či pomfrit (2 g) může obsahovat tolik této látky, kolik je maximum přípustné pro 1 litr vody. Užíváním Regalenu po jídle napomáháte lepšímu trávení a detoxikaci organismu.

Detoxikovat organismus znamená mládnout.

Složení:

Řepík lékařský: Používá se při zánětech jater, žaludku, střev a žlučníku, při srdeční slabosti a únavě. Napomáhá při poruchách metabolismu a trávení.

Vlaštovičník větší:Osvědčuje se při těžkých nemocech jater a žlučníku, při ekzémech, alergiích, žlučových kamenech a astmatu. Uvolňuje křeče a byly u něj prokázány protirakovinné a protiplísňové účinky.

Svízel syřišťový: Kladně ovlivňuje lymfatický systém, činnost sleziny, jater a ledvin. Užívá se jako diuretikum a spasmolitikum.

Hořec žlutý: Podporuje tvorbu červených a bílých krvinek, užívá se při nadýmání, špatné činnosti žlučníku a jako neurostimulans a stomachikum.

Bedrník obecný: Podporuje trávení a tvorbu žaludečních šťáv, užívá se při bronchitidě, močových kamenech a při zánětu sliznic hrtanu.

Jitrocel kopinatý: Užívá se při nemocech jater, při žloutence, žlučových kamenech, zácpě nebo při chronickém kataru průdušek. Obsahuje germanium, které působí proti plísním.

Mochna nátržník: Je vhodná při zánětu žaludku, tenkého střeva, při průjmech a vnitřním krvácení. Rozpouští žlučníkové a ledvinové kameny, podporuje činnost jater, působí antibakteriálně a antivirově.

Silymarin z ostropestřece mariánského: Silymarin je směs flavonoidů s vynikajícím účinkem při léčbě téměř všech chorob jater. Regeneruje a ochraňuje jaterní buňky proti průniku některých jaterních jedů.

Pampeliška lékařská:Aplikuje se při chorobách jater, slinivky, žlučníku a ledvin. Čistí krev a střeva, podporuje trávení. Je velmi účinná při cukrovce, žloutence a kožních nemocech. Obsahuje betaglukany s protirakovinným účinkem.

Rozrazil lékařský: Je účinné diuretikum, čistí krev, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, užívá se při chorobách jater a sleziny, blahodárně působí na ekzémy.

Lomikámen zrnatý: Užívá se při kamenech žlučníku a ledvin, při plísních, akné, regeneraci buněk, při narušeném metabolismu a nemocech jater, sleziny a kůže. Působí diureticky.

Jablečník obecný: Je účinný při vnitřních hnisavých procesech, při peptickém vředu, srdeční arytmii, při zácpě, onemocněních dýchacích cest, žlučníku a jater.

Pelyněk brotan: Podporuje vylučování žaludečních šťáv, zlepšuje metabolismus, činnost jater a je účinný při horečkách, plísních a onemocněních srdce.

Zanthoxylum piperitum (fagara):rostlina z čeledi routovitých se širokým spektrem působení zejména na oblast jater, plic, sleziny, slinivky a CNS. Má tonizační, antimikrobiální, antivirové účinky, působí proti parazitům ve střevech.

Regalen dále obsahuje informace z rostlin a nerostů, např. malachitu, bizmutu a dalších.

Použití:

Silné detoxikační, antioxidační a regenerační účinky komplexu rostlin a informací lze využít nejen preventivně, ale i při alergiícha ekzémech, při lupénce, nečisté pleti, plísních v organismu, při astmatu a chronických stavechtěchto onemocnění, při zažívacích obtížích, nechutenství, funkčních poruchách žlučníku, při žlučových kamenech, nadýmání a při celkových stavech vyčerpanosti, světloplachosti, při parazitech ve střevech, dále při regeneraci jater poškozených infekčními nemocemi jako jsou žloutenky, mononukleózy apod. Je vhodný pro regeneraci a výživu chrupavek, při některých žaludečních potížích a problémech zažívacího traktu, způsobených různými druhy mikroorganismů. Dále je vhodný při bolestech vlasových kořínků a bolestech hlavy, které se vyskytují v oblasti ucha a vystřelují směrem ke krční páteři. Vysoké detoxikační účinky přírodních látek lze využít pro odstranění jedů z těla a regeneraci buněk, ke snížení hladiny cholesterolu, pro podporu imunity, jako prevenci onkologických onemocnění a k celkové regeneraci organismu. Je vhodný při všech problémech, které se vztahují k disharmonii v příslušných energetických dráhách.

Využití Regalenu z hlediska psychiky:

Přípravek můžete užívat i podle momentální nálady a psychického stavu. Problémy s játry a žlučníkem se projevují v oblasti psychiky výbuchy zuřivosti, impulzivním jednáním, vztekem, pocitem slabého sebeovládání, zvýšenou podrážděností, přecitlivělostí na hluk nebo na silné vůně a chuti, nepružným myšlením, nevyrovnaným chováním, přílišným plánováním, zvýšenou pozorností vůči detailům (puntíčkářstvím), chronickou nespokojeností, zamlženým myšlením, netrpělivostí, ustavičnou vznětlivostí. Uvedené nálady a stavy ovlivňují negativně játra a žlučník a Regalen lze ve všech těchto případech využít jako harmonizační přípravek.

Doporučujeme kombinaci s krémem Protektin.

Regenerační postup a dávkování:

Před použitím důkladně protřepejte (asi 21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.

Užíváme 3 až 9 kapek 1-3x denně, půl hodiny před jídlem nebo po něm. Nakapejte na lžičku a užívejte přímo, případně ředěné vodou. Pro podporu detoxikace těla zvýšíme při regenerační kúře příjem tekutin.

3 kapky denně jsou dávkou preventivní, 9 kapek je dávka regenerační.

V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem.

Při chronických onemocněních užíváme minimální dávky, v akutních stadiích maximální. Při případném přechodném zhoršení stavu snížíme dávky do doby, dokud zhoršení nepomine, poté se vrátíme k původnímu dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce!

U těžších a chronických stavů doporučujeme zpočátku nižší dávkování a předchozí konzultaci s lékařem.

Po 3 týdnech užívání udělejte vždy 1 týden pauzu.

V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, t.j. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, v těžších případech je vhodné v užívání pokračovat další dávkou.

Vhodné i pro diabetiky.

Energy
No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.