Korolen 30ml
Korolen 30ml

Korolen 30ml

EN002
Vyprodáno
21,61 €

Řeší problémy na dráze srdce, řídící a tří zářičů.

 

Korolen je možné užívat jej jako prevenci cévních příhod, mozkové mrtvice a infarktu myokardu, dále při ateroskleróze, poruchách periferního prokrvení a při zvýšené hladině cholesterolu v krvi, pro podporu krvetvorby, při různých nemocech krve, jako je nedostatek červených a bílých krvinek, při leukémii, nervových poruchách a epilepsii. Vhodný je též při nedostatku energie a celkovém zanesení organismu. Má antioxidační účinky, působí proti volným radikálům i jako podpora činnosti hormonálního a imunitního systému, kostní dřeně, CNS a mozku, ovlivňuje jeho výživu a eliminuje projevy stařecké senility. Produkt lze využít také proti plísním v organismu. Složky obsažené v produktu mají vliv na detoxikaci a regeneraci buněk, příznivě ovlivňují regenerační procesy při onkologickém onemocnění, podporují imunitní systém u HIV pozitivních a u lidí infikovaných toxoplasmou gondii. 


Podrobné informace:

Bioinformační přípravky firmy Energy působí na lidský organismus v několika úrovních současně. Zatímco účinné látky ovlivňují orgány a pochody v našem těle přímo, informační složky ruší prostřednictvím biorezonance příčinu onemocnění v informačním poli.

Korolen je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Tento vysoce koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotoven speciální technologií. Neobsahuje líh ani cukr, a je tedy vhodný pro diabetiky. Jsou v něm obsaženy všechny látky z rostlin, rozpustné jak ve vodě, tak v lihu.

Korolen harmonizuje především energetické dráhy řídící a srdce, tenkého střeva, osrdečníku, tří zářičů, spojnici a boční větev sleziny, dráhy ledvin a jater. Uvědomme si důležitost dráhy řídící, která ovlivňuje prakticky chod celého organismu. Korolen je jeden z nejsilnějších přípravků, který dominuje celému pentagramu na jeho samém vrcholu jako král regenerace. Kde vše již selhalo, tam může Korolen svými účinky zazářit. Proto se používá u velmi závážných stavů. Má vliv na nejvýše uložený orgán, který řídí vše, a tím je mozek. Dále ovlivňuje cévy a krev - životodárnou tekutinu, která vyživuje naše orgány.

Srdce je pumpa, která pohání krevní oběh. Díky němu nám v tepnách a žilách cirkuluje krev a tím pádem se roznášejí po těle živiny, včetně kyslíku. Konzumací malého množství hořkých potravin stimulujeme jeho činnost a velké dávky hořkých potravin působí opačně. Párovým orgánem srdce je tenké střevo.

Ke své plné funkci potřebuje srdce pravidelnou dodávku krve, která přináší životodárný kyslík a živiny. Stejně tak i mozek a nervový systém vyžadují stálý přívod okysličené krve. Dokonalá funkce mozku je důležitá proto, aby všechny orgány správně pracovaly, zejména pak ty, kde dochází k tvorbě energie. Trvalý pokles energie může vést až k únavovému syndromu a snížení imunity. Existují důkazy o tom, že imunitní systém je přímo řízen mozkem. Hlavními faktory, které narušují jeho řídící funkci, jsou chronický stres, různé druhy záření, ale i nejrůznější mikroorganismy, jako je např. toxoplasmóza. Tento prvok je v lidské populaci velmi rozšířen a podle výzkumů je jeho hostitelem třetina obyvatel planety. Ovlivňuje přenos nervových vzruchů v mozku, což má za následek špatné soustředění, pomalejší reakce a změnu psychiky. Pouze zdravý imunitní systém se s prvokem dokáže vypořádat, ale i tak může v mozku “spát” v miniaturních cystách. Člověk se může nakazit z potravin znečistěných oocystami z trusu koček, nejčastěji však syrovým nebo nedostatečně upraveným masem. U lidí má toxoplasmóza většinou velmi lehký průběh.

Nemalou důležitost má v našem imunitním systému brzlík, který produkuje ochranné T-buňky. Vědci se léta domnívali, že brzlík po pubertě zakrňuje a nemá nadále žádný význam. Nové výzkumy však tento názor změnily a přisoudily brzlíku funkci kontrolora života. Naše imunita závisí výlučně na tvorbě hormonu thymoxin, produkovaného brzlíkem. Tento hormon řídí ochranné T-buňky a pokud je jejich produkce malá, tělo nemůže dostatečně proti infekci bojovat. Odhaduje se, že vadný brzlík má až 96 % populace z důvodů genetického oslabení.

Dobrá činnost imunitního a hormonálního systému spolu s dalšími funkcemi orgánů má pozitivní vliv na prodloužení lidského života. Protistárnoucí účinek se ale nedostaví, pokud máme deficit energie. Energie je základem pro správnou činnost celého těla a jedině člověk s jejím dostatkem se může cítit dobře. Jiná cesta není.

V Korolenu jsou použity látky a postupy k tomu, aby byl obnoven tok energie v důležitých meridiánech a tím se tělo mohlo samo regenerovat. S jeho pomocí dochází přirozeným a nenásilným způsobem k obnovování životních sil a k prodloužení života.

Korolen obsahuje speciální komplex éterických olejů, které brzdí rozkladné procesy, působí proti plísním a zklidňují CNS – např. nardový olej, u něhož byly potvrzeny účinky na epilepsii.

Jinan dvoulaločný: Užívá se při chronické nedostatečnosti mozku, při ztrátách paměti, cévních nemocech, při bolestech hlavy a senilitě. Účinně působí proti volným radikálům a zpomaluje stárnutí.

Lapacho: Starý indiánský lék proti rakovině, leukémii a jiným onkologickým nemocem, který se mimo jiné užívá při zaplísnění, poruchách jater, anémii, při snížené imunitě a poruchách endokrinního systému.

Třezalka tečkovaná: Je účinná při nervových poruchách, nespavosti, při migrénách, depresích, žaludečních vředech, plynatosti, při poruchách jater a žlučníku i AIDS. Působí protizánětlivě, regeneruje tkáně.

Kaštan koňský: Zvyšuje pružnost a pevnost cévních stěn, podněcuje činnost nadledvin. Užívá se při hemoroidech, bércových vředech, zánětech žil a migrénách, při léčbě sklerózy, mozkových příhod a při poruchách periferního prokrvení.

Bělotrn kulatohlavý: Obsahuje nejedovatý alkaloid echinopsin. Reguluje činnost parasympatiku, posiluje paměť, sluch, zrak, obnovuje činnost drobných nervů a nervových mozkových center, užívá se při obrnách, neuralgiích, zánětech a poškození míchy a jako kardiotonikum.

Vachta trojlistá: Obsahuje fytoncidy, jód, železo a mangan. Užívá se při poruchách jater, žlučníku a krvetvorby, při bolestech hlavy, revmatismu, při horečce, neuralgii trojklanného nervu, při zánětu žaludku a celkové vyčerpanosti.

Krvavec toten: Užívá se jako prostředek proti horečkám, staví krvácení různého původu, má velmi dobré protizánětlivé a antibakteriální účinky. Působí proti prvokům, užívá se při nemocech plic a aktivizuje životně důležitá centra.

Levandule lékařská: Obsahuje antokyany, které chrání buňky před vznikem rakoviny, snižuje krevní tlak, působí antibioticky. Užívá se při neurologických a zažívacích potížích a při senné rýmě. Povzbuzuje slinivku k vyšší tvorbě enzymů.

Vojtěška setá: Obsahuje draslík, fosfor, železo, vápník, betakaroten, vitamíny B1, B2, K, C, D. Je silně zásaditá, celkově posiluje. Užívá se při anémii a revmatismu, odstraňuje otoky. Kladně ovlivňuje činnost štítné žlázy, hypofýzy, ledvin, sleziny.

Brusinka obecná: Má desinfekční účinky a obsahuje vitamín C. Užívá se při zánětech, urologických, krevních a pohybových chorobách a při cukrovce. Vylučuje soli z organismu.

Dub letní: Působí antibioticky a detoxikačně. Pomáhá po nadýchání acetonu, užívá se při průjmech, zánětech dásní a trávicího ústrojí. Zabraňuje přestupu bakteriální nákazy z trávicího ústrojí do oblasti močových cest a pohlavních orgánů.

Kmín kořenný: Eliminuje účinky solaninu, působí bakteriostaticky a proti střevním parazitům, užívá se při křečích hladkého svalstva a při nadýmání. Povzbuzuje činnost žaludku a střevních žláz.

Kopr vonný: Prokrvuje srdce, užívá se při angině pectoris, v prevenci a léčbě ischemické choroby srdeční, po infarktech. Působí spasmolyticky, močopudně a desinfekčně v oblasti močových cest, likviduje střevní parazity.

Zázvorník lékařský: Stimuluje krevní oběh, zlepšuje periferní prokrvení, zmírňuje nadýmání a koliky. Navozuje pocení, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, brání kinetóze. Užívá se při celkové vyčerpanosti, při nedostatku energie, stimuluje plíce při infekcích.

Violka trojbarvá: Užívá se při alergiích, revmatismu, cévních a kožních nemocech. Zlepšuje periferní prokrvení a usazování vápníku v kostech, tlumí krvácení do tkání a působí proti otokům, urychluje odplavování toxinů z těla.

Chrpa polní: Eliminuje negativní vliv námele, působí močopudně a žlučopudně, užívá se při očních zánětech, kladně ovlivňuje lymfatický systém a metabolismus.

Česnek setý: Obsahuje selen a germanium, které mají antikarcinogenní a protiplísňové účinky a působí antibioticky. Užívá se při snížené imunitě, cukrovce, při kardiovaskulárních a onkologických onemocněních. Eliminuje negativní účinky plynů, fermeže, nafty, benzínu, snižuje cholesterol v krvi.

Korolen dále obsahuje informace z rostlin, nerostů a olejů, např. jantaru, zlata, křišťálu a dalších.

Použití:

Silné detoxikační, antioxidační a regenerační účinky komplexu rostlin a informací lze využít nejen preventivně, ale i při cévních příhodách, při mozkové mrtvici, infarktu myokardu, ateroskleróze, poruchách periferního prokrvení, při zvýšené hladině cholesterolu v krvi, pro podporu krvetvorby, při různých nemocech krve jako je nedostatek červených a bílých krvinek, při leukémii, nervových poruchách a epilepsii. Osvědčuje se též při stresech, psychických poruchách, únavovém syndromu, při celkových stavech vyčerpanosti, nespavosti, pro celkové zklidnění a při kinetóze. Vhodný je též při nedostatku energie a celkovém zanesení organismu. Má antioxidační účinky, působí proti volným radikálům i jako podpora činnosti hormonálního a imunitního systému, kostní dřeně, CNS a mozku, ovlivňuje jeho výživu a eliminuje projevy stařecké senility.

Produkt lze využít při eliminaci plísní v organismu.

Rostlinné látky, éterické oleje a bioinformace v produktu obsažené mají vliv na detoxikaci a regeneraci buněk, příznivě ovlivňují regenerační procesy při onkologickém onemocnění, podporují imunitní systém u HIV pozitivních a u lidí infikovaných toxoplasmózou. Korolen je vhodný při všech dalších problémech, jež vznikají při disharmonii v příslušných energetických dráhách.

Aktivizuje životně důležitá centra, zpomaluje stárnutí, otevírá osobnost člověka a kladně ovlivňuje rozvoj dávno zapomenutých schopností.

Použití Korolenu z hlediska psychiky:

Přípravek můžete užívat i podle vaší nálady. Problémy se srdcem a tenkým střevem se v oblasti psychiky mohou projevovat hysterií, nezadržitelným smíchem (člověk se směje a neví čemu), duševním neklidem, nadměrnými citovými reakcemi, citovou labilitou, neschopností se vcítit, poruchami řeči, neschopností komunikace, poruchami paměti, zapomnětlivostí, poruchami spánku a chování, averzí k horku a upovídaností.

Jste-li často pod vlivem uvedených nálad a stavů, má to negativní dopad na vaše srdce a tenké střevo. Korolen lze využít jako harmonizační přípravek při zmíněných stavech.

Doporučujeme kombinaci s krémem Ruticelit

Regenerační postup a dávkování:

Před použitím důkladně protřepejte (asi 21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.

Užíváme 3 až 9 kapek 1-3x denně, půl hodiny před jídlem nebo po něm. Nakapejte na lžičku a užívejte přímo, případně ředěné vodou. Pro podporu detoxikace těla zvýšíme při regenerační kúře příjem tekutin.

3 kapky denně jsou dávkou preventivní, 9 kapek je dávka regenerační.

V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem.

Při chronických onemocněních užíváme minimální dávky, v akutních stadiích maximální. Při případném přechodném zhoršení stavu snížíme dávky do doby, dokud zhoršení nepomine, poté se vrátíme k původnímu dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce!

U těžších a chronických stavů doporučujeme zpočátku nižší dávkování a předchozí konzultaci s lékařem.

Po 3 týdnech užívání udělejte vždy 1 týden pauzu.

V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, t.j. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, v těžších případech je vhodné v užívání pokračovat další dávkou.

Vhodné i pro diabetiky.

Energy
No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.