Gynex 30ml

Gynex 30ml

EN001
512,00 Kč

Ovlivňuje zejména dráhu početí a dráhu tří zářičů.

Počet Cena Ušetříte
5 0,00 Kč Až do 2 560,00 Kč
Celkové hodnocení Celkové hodnocení:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 recenze(í)

Zobrazit hodnocení
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Přidat recenzi Zobrazit recenze Zobrazit recenze
Pinterest
Vypočítat náklady za doručení
 

Gynex se využívá při premenstruačních tenzích, hormonálních poruchách a poruchách cyklu, při výtocích, zánětech vaječníků, osteoporóze, návalech, uzlinách v prsou a v období přechodu. Dále pomáhá při mužské neplodnosti, při zánětlivých stavech žaludku a nadměrné kazivosti zubů. U žen má příznivý vliv při padání vlasů s příčinou ve štítné žláze a při redukční dietě napomáhá tělu přes centrální nervový systém snižovat chuť k jídlu a stabilizovat psychiku. Zpomaluje stárnutí a zlepšuje energetický stav v organismu. Je výbornou prevencí proti vzniku rakoviny prsu a dělohy. Přípravek lze využít jako doplněk při léčbě roztroušené sklerózy a při snížené imunitě. Dále je vhodný při zánětlivých stavech prostaty a pro zvýšení počtu testosteronových receptorů u mužů.


Podrobné informace:

Bioinformační přípravky firmy Energy působí na lidský organismus v několika úrovních současně. Zatímco účinné látky ovlivňují orgány a pochody v našem těle přímo, informační složky ruší prostřednictvím biorezonance příčinu onemocnění v informačním poli.

Gynex je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Tento vysoce koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotoven speciální technologií. Neobsahuje líh ani cukr, a je tedy vhodný pro diabetiky. Jsou v něm obsaženy všechny látky z rostlin, rozpustné jak ve vodě, tak v lihu.

Gynex harmonizuje především energetické dráhy početí a její spojnici, tří zářičů, boční větev plic, spojnici žaludku, tlustého střeva včetně její šlachosvalové dráhy a tím ovlivňuje i problémy, které se vztahují k nedostatečné funkci orgánů na těchto meridiánech. Např. se špatnou činností dráhy početí jsou spojeny potíže v oblasti podbřišku. Hlavní síla celého komplexu rostlin, energií krystalů a bioinformačních složek je soustředěna na regeneraci hormonálního systému, který má hlavní podíl na řízení životních funkcí člověka.

Slinivka břišní je nejaktivnější žláza našeho zažívacího systému. Produkuje současně rozličné druhy zažívacích šťáv, které štěpí nejrůznější složky naší potravy. Slinivka každého zdravého člověka produkuje také hormon inzulín. Řecké slovo “horman” znamená pohánět, ale také povzbuzovat. Obecně hormony působí v těle již ve velmi nízkých koncentracích jako chemické regulátory, biokatalyzátory a nositelé informací pro různé orgány a tkáně. Řídí vývoj, růst a duševní i tělesný život. Krev je v těle roznáší na určené místo. Vyrovnaná hladina těchto vysoce aktivních látek v krvi je základní podmínkou správné funkce organismu. Celý hormonální systém pracuje synchronně. Tělo si dokáže samo vyrobit potřebné hormony, avšak různé druhy záření, stres, elektromagnetický smog, chemické látky a některé léky (např. sedativa, byť jen v malých koncentracích, zato se stabilním působením) mají negativní dopad nejen na buňky samotné, ale na celý hormonální systém. To může mít v konečné fázi za následek celou řadu orgánových poruch a snížení imunity. Konzumací malého množství sladkých potravin stimulujeme činnost slinivky a sleziny. Naopak velké dávky sladkých potravin působí negativně. Párovým orgánem sleziny a slinivky je žaludek.

Štítná žláza je důležitým článkem hormonálního systému. V Gynexu jsou zastoupeny aktivní látky z rostlin ve stopových množstvích (například jód z chaluhy bublinaté), které harmonizují její činnost.

Při chorobách štítné žlázy spotřebovává tělo hodně vápníku v důsledku nedostatku jódu, který jeho rovnováhu v těle kontroluje. Již nepatrné množství jódu znamená pro náš organismus mnoho. Zrychluje metabolismus a tím pomáhá spalovat přebytečný tuk. Zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů, pokožky a zubů. Jód reguluje rychlost, s jakou buňky našeho těla využívají kyslík. Jestliže máte ráno hned po probuzení teplotu nižší než 36,5°C, svědčí to o možnosti snížené funkce štítné žlázy.

Gynex obsahuje fytohormony, látky podobné lidským hormonům. Jsou to především substance z rostlin, které mají např. estrogenní aktivitu. Dokáží tělo detoxikovat od různých chemikálií jako je třeba DDT. Mají velmi silný protizánětlivý účinek a výrazný vliv na činnost ženských orgánů. Slouží jako prevence onkologických onemocnění prsů, zmírňují problémy v menopauze, chrání před srdečními nemocemi, mrtvicí a osteoporózou. Ochraňují a zlepšují činnost sliznic, zejména dělohy. Nezatěžují tělo, které si samo rozhodne, kdy využije rostlinný hormon jako náhražku chybějícího hormonu, nebo zda jej použije pro eliminaci přebytku některého z vlastních hormonů. Vše se děje nenásilně, bez rizika vzniku těžkých chorob. Na základě vědecké studie, která se uskutečnila v USA v roce 2002 na 16 000 dobrovolnících (ženách), bylo zjištěno, že dlouhodobé užívání syntetických hormonálních přípravků v období menopauzy má negativní dopad na zdraví žen. Přibližně v polovině výzkumu byla studie přerušena a vydáno důrazné varování: Dlouhodobé užívání hormonálních preparátů zvyšuje riziko srdečního infarktu, vzniku rakoviny až o 26 % a mrtvice až o 41 %.

V Gynexu je obsažen speciální komplex éterických olejů, který působí příznivě na hormonální systém a zároveň brzdí rozkladné procesy. Éterické oleje mají protizánětlivé, antibakteriální, antimikrobiální, antivirové a protiplísňové účinky. Harmonizují a ochraňují organismus.

Pro velký obsah fytoestrogenů je v skutečným “omlazovačem” mužů i žen. U mužů fytoestrogeny zvyšují počet testosteronových receptorů, které jsou potřebné pro lepší využití mužského hormonu testosteronu, jenž má vliv na zvýšení svalové hmoty, ale též mužské sexuální aktivity.

Trnovník akát: Užívá se jako spasmolytikum, při křečích žaludku a hladkého svalstva střev, má výrazné močopudné vlastnosti. Zvyšuje tvorbu přírodních enzymů, užívá se pro lepší trávení bez zvyšování chuti k jídlu.

Mochna husí: Uvolňuje křeče při kolikách, při bolestivé menstruaci, má žlučopudný, protizánětlivý a svíravý účinek, užívá se při krvavých průjmech. Obsahuje značné množství lithia.

Všedobr horní: Povzbuzuje celý zažívací trakt, užívá se při menstruačních potížích, při nádorech dělohy, chorobách jater a ledvin, sleziny, močových cest, nervové soustavy. Zlepšuje krevní oběh a zvyšuje odolnost proti stresu.

Kakost smrdutý: Užívá se při mužské a ženské neplodnosti, při urologických problémech, zánětech nervů, ekzémech a při vnitřním krvácení. Obsahuje radium.

Jestřabina lékařská: Snižuje hladinu krevního cukru. Je velmi vhodná při zánětech močových cest a horečnatých onemocněních spojených s vyrážkami, zvyšuje tvorbu mléka.

Fenykl obecný: Je výborné sekretolytikum, usnadňuje vykašlávání, tlumí křeče, nadýmání, zlepšuje trávení a tvorbu mléka. Obsahuje látky podobné ženským hormonům.

Svízel syřišťový: Užívá se při zánětech a křečích, příznivě ovlivňuje lymfatický systém a činnost štítné žlázy, sleziny, jater a ledvin.

Chaluha bublinatá: Obsahuje přírodní jód a velké množství minerálů, snižuje riziko výskytu nádorů prsů a dělohy. Užívá se při snížené činnosti štítné žlázy a při obezitě. Působí antirevmaticky.

Lékořice lysá: Obsahuje látky podobné hormonům kortikoidního typu nadledvin. Užívá se při kašli, při zánětech, revmatismu, při močových kaméncích, žaludečních vředech a jako spasmolytikum.

Měsíček lékařský: Je velmi účinný při gynekologických onemocněních, při zánětech, nemocech slinivky, jater, při bušení srdce, astmatu. Zastavuje růst bakterií.

Jetel luční: Užívá se při ekzémech, při nemocech plic, ledvin, při revmatismu, astmatu, chudokrevnosti, při špatné funkci lymfatického systému, bolestivých menstruacích, při zánětech vaječníků. Obsahuje látky podobné ženským hormonům a flavonoidy, které působí proti volným radikálům.

Hluchavka bílá: Má uklidňující účinky. Užívá se při nepravidelné menstruaci, při výtocích, vředech, křečových žilách, při otocích, zánětech. Usnadňuje odkašlávání, podporuje látkovou výměnu.

Kontryhel obecný: Užívá se při všech ženských chorobách, střevních katarech, při cukrovce, vodnatelnosti, jaterních a ledvinových nemocech, při žaludečních vředech.

Brusnice borůvka: Je vhodná zejména při cukrovce, zánětech, střevních kolikách. Má antibakteriální a desinfekční účinky.

Krvavec toten: Působí antisepticky, protiprůjmově, adstringentně. Staví krvácení různého původu, má velmi dobré protizánětlivé a antibakteriální účinky. Působí proti prvokům a celkově posiluje organismus.

Gynex dále obsahuje informace z rostlin, nerostů a olejů, např. malachitu, damourit a dalších.

Použití:

Silné detoxikační, antioxidační a regenerační účinky komplexu rostlin a informací lze využít nejen preventivně ale i při gynekologických potížích zánětlivého a hormonálního charakteru, při premenstruačních tenzích, poruchách cyklu, hormonálních poruchách, výtocích, zánětech vaječníků, v období přechodu při osteoporóze, návalech, při uzlinách v prsou, souvisejících s poruchami menstruačního cyklu, nebo při jiných klimakterických potížích. Je výbornou prevencí vzniku rakoviny prsu a dělohy. Je vhodný pro harmonizaci činnosti hypofýzy, epifýzy, brzlíku, štítné žlázy, slinivky, sleziny, nadledvinek, vaječníků, tlustého střeva, bílých krvinek, pro detoxikaci, zlepšení stavu kůže a plic. V době menopauzy lze fytolátky využít u žen pro zlepšení funkce a ochranu sliznic (zejména dělohy), při snížené imunitě, při některých virózách, při kazivosti zubů a zánětech kloubů. Dále je vhodný při zánětlivých stavech žaludku, prostaty, pro zvýšení počtu testosteronových receptorů u mužů, jako ochrana cév a při mužské a ženské neplodnosti. U žen se osvědčil mimo jiné proti padání vlasů s příčinou ve štítné žláze.

Přípravek lze využít jako doplněk při léčbě roztroušené sklerózy a při snížené imunitě.

Při redukční dietě napomáhá tělu přes centrální nervový systém snižovat chuť k jídlu a stabilizovat psychiku. Zpomaluje stárnutí a zlepšuje energetický stav v organismu.

Je vhodný při všech problémech, které vznikají při disharmonii v příslušných energetických dráhách.

Gynex je možné užívat současně s hormonální léčbou.

Použití Gynexu z hlediska psychiky:

Přípravek můžete užívat i podle momentální nálady a psychického stavu.

Problémy se slezinou a slinivkou se v oblasti psychiky projevují plačtivostí, emoční labilitou, trémou, nervozitou, slabou vůlí, sebelítostí, nesoustředěností, obtížnou adaptací na prostředí, přílišnou starostlivostí, pomlouváním druhých, pomalým myšlením, poruchami paměti a smutkem.

Jste-li často pod vlivem výše uvedených nálad, má to negativní dopad na vaši slezinu a slinivku. Gynex lze využít jako harmonizační přípravek při zmíněných stavech.

Doporučujeme kombinaci s krémem Cytovital.

Regenerační postup a dávkování:

Před použitím důkladně protřepejte (asi 21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.

Užíváme 3 až 9 kapek 1-3x denně, půl hodiny před jídlem nebo po něm. Nakapejte na lžičku a užívejte přímo, případně ředěné vodou. Pro podporu detoxikace těla zvýšíme při regenerační kúře příjem tekutin.

3 kapky denně jsou dávkou preventivní, 9 kapek je dávka regenerační.

V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem.

Při chronických onemocněních užíváme minimální dávky, v akutních stadiích maximální. Při případném přechodném zhoršení stavu snížíme dávky do doby, dokud zhoršení nepomine, poté se vrátíme k původnímu dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce!

U těžších a chronických stavů doporučujeme zpočátku nižší dávkování a předchozí konzultaci s lékařem.

Po 3 týdnech užívání udělejte vždy 1 týden pauzu.

V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, t.j. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, v těžších případech je vhodné v užívání pokračovat další dávkou.

Vhodné i pro diabetiky.

Energy

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze(í) - 0 1 2 3 4 0/5
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze(í) - 0 1 2 3 4 0/5
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.