Grepofit
Grepofit

Grepofit 135 tbl.

EN025
Poslední kusy skladem
15,53 €

Bioinformační přípravek s vyváženou kombinací vysokého obsahu extraktu z grapefruitových jadérek, Echinacey purpurey, ibišku súdánského a silice šalvěje lékařské.

 

Kombinace účinných přírodních látek v přípravku Grepofit pomáhá při akutních infektech virového či bakteriálního původu, aktivuje imunitu a zkracuje průběh onemocnění. Poradí si s běžnými gynekologickými a urologickými záněty, dále pak se záněty žaludku a střev. Potlačuje plísně v organismu i na pokožce. Pomáhá řešit některé cévní potíže, křečové žíly, záněty žil, trombózu i hemoroidy. Podporuje léčení alergií, astmatu a ekzémů. Jedinečné složení produktu s antibiotickým efektem nezanechává na rozdíl od syntetických antibiotik žádné vedlejší účinky.


Podrobné informace:

Grepofit je bioinformační přípravek s vyváženou kombinací extraktu z grapefruitových jadérek, Echinacey, ibišku súdánského a silice šalvěje lékařské.

Použití:
Tento unikátní preparát má skvělé účinky při virových a bakteriálních infektech, jako jsou chřipka, angína a rýma. Utišuje kašel a bolest v krku, aktivuje imunitu a zkracuje průběh onemocnění. Poradí si i s běžnými gynekologickýmii urologickýmiproblémy, zejména záněty a výtoky. Pomáhá při žaludečních a střevních potížích, vředech a zánětech žaludeční sliznice. Potlačuje plísně v organismu i na pokožce.

Oproti léčbě syntetickými antibiotiky je působení tohoto preparátu prosto vedlejších nežádoucích účinků. Nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru, ale naopak potlačuje působení škodlivých střevních bakterií .

Další pozitivní účinky Grepofitu:

pomáhá řešit některé cévní potíže, křečové žíly, záněty žil, trombózu
podporuje léčení alergií, astmatu a ekzémů

Extrakt z grapefruitových jader
Jde o jedinečnou substanci s antibiotickými účinky, která zabraňuje množení bakterií, virů a plísní. Obsahuje vysoké množství bioflavonoidů, které ulehčují trávení, očišťují organismus, zlepšují krevní oběh a zvyšují odolnost sliznic. Zlepšuje kvalitu cévní stěny a zabraňuje její křehkosti, což je patrné zejména u jemných kapilár. Zabraňuje také shlukování krevních destiček a vzniku krevních sraženin, čímž efektivně působí v prevenci vzniku trombóz a infarktu myokardu.

Echinacea purpurea
Echinacea má celou řadu léčivých účinků. Při zevní aplikaci dobře hojí rány, avšak mnohem významnější je její vnitřní užití s prokazatelným vlivem na zvyšování nespecifické imunity organismu. Vykazuje značnou antimikrobiální aktivitu, a to nejen proti bakteriím, ale také proti virům.

Bioinformace
Bio
informace jsou frekvence, které napodobují řídící frekvence podkorových centerv mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů.Jejich působením dochází k  vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu. Přítomnost bio informací v produktech Energy  je významná -  ve srovnání s jinými výrobky obdobného charakteru vykazují  právě preparáty Energy několikanásobně vyšší účinek.

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1-3x denně

Obsah: 135 kapslí

Výrobek není určen pro děti do 3 let.

V akutních případech 1 kapsle každou hodinu (maximálně 6 kapslí denně).

Energy
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.