• -5%
Bioenergetický harmonizér koule: šungit - karelský mastek

Bioenergetický harmonizér koule: šungit - karelský mastek

LT007
Vyprodáno
560,50 Kč 590,00 Kč -5%
Není daň

Vypočítat náklady za doručení
 

Působení harmonizéru přepíná organismus do jiného, dokonalejšího energetického stavu, při kterém se energie harmonicky rozděluje mezí orgány a soustavy, aktivněji probíhají regenerační procesy, posilují se obranné a seberegulační funkce.
Dále harmonizér zvyšuje vibrace, vyrovnává polaritu těla a napomáhá dalším pozitivním změnám energetického systému. Harmonizér se používá také k meditačním a obdobným účelům.

Karelský mastek (talkochlorit) - jehož stáří, stejně jako u šungitu, se odhaduje na 2 miliardy let je metamorfovanou břidlicovou horninou, která se vyskytuje a průmyslové těží v Karélii.

Koule mohou být použité pro účely hluboké relaxace a meditace. S koulemi můžeme cvičit kdykoliv a kdekoliv, viditelné jsou i výsledky z cvičení a to nezávisle na věku, pohlaví či zdravotním stavu. Cviky s  koulemi zlepšují krevní oběh, normalizují tlak, odstraňují křeče, třas rukou, zlepšují pohyblivost kloubů, napomáhají sladění pravé a levé mozkové hemisféry. Na prstech a dlaních rukou se nachází aktivní body, které mají přímou souvislost s vnitřními orgány a ovlivňují jejích funkčnost.

Co můžeme harmonizéry léčit

Jako každý přístroj, stimulující a upravující práci organismu, harmonizér pomáhá proti  všem psychosomatickým nemocem a  neduhům, které mají příčinu v poruše energetické výměny. Jedná se o výborný prostředek proti stresu, k odstranění svalové a psychické únavy, poruch spánku, zlepšení látkové výměny, zvýšení imunity. S jeho pomocí  je možné vyrovnávat  krevní tlak, léčit neurotrofické poruchy, aterosklerózu, nemoci srdečně–vaskulární a vylučovací soustav.

Kontraindikace:                                       

 Schizofrenie a jiné duševní choroby; epilepsie; těhotenství  /posledních 6 měsíců/.

Nedoporučuje se používat harmonizéry v kombinaci s halucinogenními, narkotickými preparáty a také s alkoholickými napojí. Účinek v tomto případě může byt nevyzpytatelný.  Nedoporučuje se pracovat s harmonizéry při zapnuté televizi, při práci s počítači, mikrovlnkami a dalšími vyzařujícími přístroji.

Jak pracovat s harmonizérem

Základní postavení, které je používáno při práci s harmonizéry, je takzvaná egyptská pozice vsedě a vstoje obličejem ke Slunci. Tj.,  pro ranní cvičení je vždy nezbytné být čelem na východ, během dne na jih, večer na západ a v noci na sever.

Póza vsedě -  Uvolněte všechny svaly kromě těch, které podepírají záda a hlavu, páteř je kolmo k zemi. Ruce leží na  kolenou. Kolena jsou zlehka nasměrována do stran. Paty jsou ve vzdálenosti šířky pánve nebo ramen. Chodidla jsou mírně vytočena do stran. Ramena jsou svěšena a uvolněna. Lokty jsou zlehka přitisknuty k bokům. Takto chodidla, holeně, pánev a předloktí vytvářejí symbol života – písmeno V.

Póza vstoje - Záda jsou držena rovně, kolmo k zemi. Ramena jsou volně spuštěná, ruce volně nataženy podél těla. Jestli je v procesu dýchání aktivnější pravá nosní dírka, dejte o půl kroku vpřed pravou nohu, jestli levá nosní dírka – levou nohou.

Obecná pravidla

  • Zklidněte se, uvolněte celé tělo odshora dolů: hlavu, šíji, ramena, lokty, zápěstí, prsty na rukou, hruď, břicho, záda, oblast pasu, hýždě, kolena, kotníky, chodidla, prsty u nohou. Zátylek a páteř jsou vyrovnány v jedné přímce, jako byste byli zavěšeni ke stropu za temeno. Špička nosu a pupík jsou také v jedné přímce;
  • Konec jazyku je vyzvednut k patru a lehce se dotýká alveolárního okraje (oblasti za zuby z vnitřní strany.) Kořen jazyku je uvolněn.
  • Vnitřní úsměv. Cvičení je mnohem účinnější, jestliže jsou cviky prováděny ve stavu radostného zklidnění.
  • Oči jsou zavřená anebo se dívají horizontálně vpřed. Pohled se soustředí na představovaném nebo reálném bodu přímo před sebou,  ve vzdálenosti 40-60 cm. Nejdůležitější je udržovat stav klidu.
  • Během prvních fází cvičení je zapotřebí dosáhnout pomalého, rytmického a nepřerušovaného dechu. V další fázi je nacvičován tzv. “mistrovský rytmus”: nádech na 7 vteřin – 1 vteř. výdrž – výdech na 7 vteřin –1 vteřina výdrž.

Kouli ze šungitu si vezmete do levé ruky, z karelského mastku do pravé a držte je v rukou 5-15 minut. Za účelem léčení proceduru provádějte pravidelně, nejlépe v době aktivizace energetického meridiánu, na něhož má nemocný orgán/část těla základní vazbu. Jinak můžete proceduru opakovat podle potřeby (stres, únava, bolest, nespavost atd.) anebo kdy se Vám zachce.  Harmonizér se používá také k meditačním apod. účelům.

Obsah: sada dvou koulí (šungit + karelský mastek) o průměru 3,5 cm

Rusko
Žádné recenze

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.