Befungin 100ml

Befungin 100ml

Celkové hodnocení Celkové hodnocení:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 recenze(í)

Zobrazit hodnocení
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Přidat recenzi Zobrazit recenze Zobrazit recenze
Pinterest
Vypočítat náklady za doručení

Befungin je tekutina tmavě hnědé barvy, hořké chuti, vyrobená z extraktu břízové houby Čagy rostoucí zejména v Rusku na Sibiři. Čaga je lidový název pro choroš Rezatec šikmý vyskytující se na jilmu, jeřabině, jasanu, ale podle zkušeností má nejvyšší léčivé účinky právě Čaga rostoucí na břízách. Tato houba je vskutku legendární. Už od pradávna se v Rusku Čaga používala jako vyhlášený léčivý prostředek. Jako účinný protirakovinný lék je Čaga a výtažek z čagy zaveden do oficiálního ruského lékopisu už v roce 1858.

První písemné zmínky o Čaze a jejích unikátních vlastnostech na lidský organismus nalezneme ve více než 2000 let staré čínské lékařské knize, kde zaujímá 1. místo mezi "bylinami bohů".

Zkušenosti lidového i odborného léčitelství mnoha staletí daly impuls k dalšímu vědeckému zkoumání čagy při léčbě novotvarů. Příznívé vysledky rozsáhlého farmakologického výzkumu Čagy v Rusku vedly k zavedení extraktu Čagy do oficiální ruské medicínské praxe pod názvem Befungin.

Obsahové a účinné látky:
Dvojsytné alkoholy ze skupiny triterpenů jako betulin, inoitociol a obliquol, dále polysacharidy, steroidy, chromogeny, lignin, puriny, kyselinu čagovou, která je podobná kys. huminové (asi na 60%), buničinu, soli křemíku, železa, hliníku, vápníku, hořčíku, sodíku, zinku, měďi, manganu a draslíku. Rovněž obsahuje melanin, který podle současných výzkumů brzdí rozvoj patologických procesů způsobených volnými radikály, stabilizuje buněčné membrány a působí jako silný imunostimulátor, má rovněž antimykotické a antivirové účinky.

Befungin
má poměrně silné kancerostatické působení, přičemž výrazné léčebné účinky má zejména v terapii neoplasií (novotvarů) zažívacího traktu. Je také velmi účinný při léčbě chronického zánětu žaludku, žaludečních vředů, onemocnění dvanácterníku, jater a sleziny. Rovněž se užívá u lymfatických nemocí. Vzhledem ke spojitosti mezi zažíváním a kožními problémy působí jako osvědčený podpůrný prostředek při léčbě psoriázy, ekzémů, erytrodermie aj. kožních nemocech, neboť zlepšuje metabolismus na buněčné úrovni a tím zvyšuje odolnost organizmu. Posiluje nervový systém.Účinek drogy je komplexní a není tudíž nutné ji kombinovat s jinými bylinami.

Na generalizovaném působení drogy má hlavní podíl melanin, který má podobnou molekulární strukturu jako přirozený melanin člověka a má proto možnost bez překážek proniknout do struktury buňky a mít tak blahodárný vliv.
Nejlepšího efektu bývá dosaženo v počátečních stadiích onkologických onemocnění. V pokročilejších stadiích může zastavit další růst novotvaru, mírnit bolest a zlepšit celkový stav nemocného.

Použití:

 • regulátor metabolismu, antioxidant, imunostimulátor
 • pozitivně působí na centrální nervový systém
 • uklidňuje nervový systém při nespavosti
 • pozitivně působí na látkovou výměnu
 • zvyšuje odolnost organizmu vůči infekčním chorobám
 • při zánětlivých procesech a nádorech hrtanu ve formě inhalací
 • výtečný podpůrný prostředek při vředové chorobě žaludku a dvanáctníku
 • při všech zánětech trávicího ústrojí
 • při chronické gastritidě
 • při polypóze žaludku a střev
 • symptomatický prostředek při nádorech s různou lokalizací
 • při onemocnění jater a sleziny
 • při psoriáze, exémech a jiných kožních problémechve stomatologii
 • při onemocnění paradentózou pravidelné užívání Befunginu v malých dávkách vede ke zvýšené odolnosti proti různým
 • typům nádorových onemocnění, zejména těm, která jsou vyvolávána některými typy onkogenních virů

Složení:
Extrakt houby zvané čaga - choroše druhu
Inonotus obliquus ve vodném roztoku stabilizovaném 8,5% lihem

Užívání:

Před použitím obsah lahvičky dobře protřepejte. Odeberte tři čajové lžičky přípravku a ty rozmíchejte ve 150 ml teplé převařené vody. Užívejte 1 polévkou lžíci vzniklého roztoku 3x denně 30 minut před jídlem. Doporučená délka pomocné terapie budiž aspoň 3 měsíce. V případě potřeby opakování této pomocné terapie doporučujeme přestávku 7-14 dní.

Nedoporučuje se souběžné podávání antibiotik, je velmi vhodné omezit příjem masitých a tučných potravin, konzerv, uzenin a čisté glukózy.

Obsah: 100 ml

TML
Žádné recenze

Recenze Recenze (0)

Na základě 0 recenze(í) - 0 1 2 3 4 0/5
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.